Iskra Wyszyny wygrała w rewelacyjnym stylu z Bykami Oborowo

Hubert Wojciechowski, Ayerume Emmanuel i Piotr Ławniczak z Iskry Wyszyny
Hubert Wojciechowski, Ayerume Emmanuel i Piotr Ławniczak z Iskry Wyszyny Piotr Ślęzak
Iskra Wyszyny grała do końca i wygrała

W sobotę 23 października Iskra Wyszyny rozegrała mecz z wysoko postawionym zespołem Byki Oborowo i to goście byli faworytami tego meczu.

Mecz rozgrywano przy ciężkich warunkach, zimno i padający deszcz, tak mocno że pierwszą połowię opóźniono o kilkanaście minut, goście się bronili z tym ze to im to właśnie udało się strzelić bramkę z kontry na 0:1.

W drugiej połowie goście także ostro atakowali, ale zawodnicy Iskry coraz częściej odpowiadali i w 63 minucie Ayerume Emmanuel zdobył wyrównującą bramkę dla Iskry Wyszyny.

10 minut później podobna sytuacja, Iskra wykonywała rzut rożny dośrodkowani i Ayerume Emmanuel strzelił z główki bramkę na 2:1. Końcówka mecz to nerwówka, dużo akcji po obu stronach przy jednej z ostatnich akcji zawodnik z Iskry „podciął” z tył zawodnika Byków atakującego bramkę gospodarzy i wtedy sędzia ukarał go czerwoną kartką. W całym meczu było dużo niesportowych sytuacji bo sędzia łącznie dał 4 żółte kartki.
Mecz zakończył się wygraną Iskry 2:1, który obejrzało 33 kibiców.