Iskra Wyszyny, Sokół Szamocin i Leśnik Margonin rozegrały swoje spotkania.

Remisy i porażki naszych drużyn

Leśnik Margonin zremisował na wyjeździe we Wronkach z Błękitnymi 1:1, gdzie 68 minucie Leśnik prowadził po bramce Kacpra Gacy, ale w 73’ gospodarze wyrównali. **

Sokół Szamocin także zremisował bezbramkowo w Wysokiej

Iskra Wyszyny podejmowała drużynę Błękitni Kuźnica Czarnkowska. Dla Iskry ten mecz rozpoczął się bardzo dobrze bo już w 16 minucie Daniel Kryś po podaniu Patryka Śluzarka zdobył pierwszą bramkę z główki, ale w 38 minucie po zamieszaniu przy bramce goście wyrównali.

Po przerwie goście zdobyli jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się wygraną Kuźnicy Czarnkowskiej 1:3, który obejrzało 19 kibiców.

Leśnik II Margonin wygrał z Jedność Zakrzewo 3:1.