Iskra Wyszyny- kolejny świetny mecz z Czarnymi Wróblewo

Iskra Wyszyny ma dobrą passę

W sobotę 6 listopada Iskra Wyszyny podejmowała zespół Czarni Wróblewo. Iskra ma dobrą passę bo to już kolejny wygrany mecz z rzędu.

Iskra to nowy i młody zespół, który najwidoczniej odbudował się po ostatnim kryzysie. Cały mecz to ciągła walka jednak w 35 minucie kapitan Hubert Walkowiak był bliski zdobycia bramki, ale ostatecznie Filip Ludowicz z Iskry zdobył pierwszą bramkę na 1:0.

Po przerwie goście wyrównali 1:1, wtedy mecz nabrał jeszcze większego tempa i w 87 minucie Wojciech Kartz po podaniu Miłosza Laskowskiego zdobył zwycięską bramkę dla Iskry na 2:1. Mecz obejrzało 22 kibiców.