Hat trick Ayerume Emmanuela w meczu Iskry Wyszyny z Gryfem Zofiowo

Iskra stoczyła bardzo ciężki mecz

W sobotę 23 kwietnia Iskra Wyszyny podejmowała zespół Gryf Zofiowo. **

Dla Iskry mecz rozpoczął się fatalnie bo w 35 minucie przygrywała już 0:2. Na szczęście Ayerume Emmanuel odmienił bieg meczu zdobywając trzy bramki.
Trzy bramki Manu po asystach Miłosza Laskowskiego, Huberta , Daniela Gapińskiego i na koniec bezpośrednio z rzutu wolnego po faulu na Nikodemie Ślefarskim mocno i precyzyjnie bramkę zdobył na 4:2 Miłosz Laskowski. W tym meczu wszyscy pokazali charakter i jedność pod nieobecność kilku ważnych zawodników No i na wyróżnienie zasługuje pierwszy hat trik Manu. Mecz zakończył się wygraną Iskry 4:2, który obejrzało 42 kibiców.

Marek Trzebny trener Iskry Wyszyny:

Początek meczu nie ułożył się tak jak byśmy chcieli przegrywaliśmy 0:2, a jeszcze przed przerwą strzeliliśmy na 1:2. Po przerwie zagraliśmy lepiej i skuteczniej.