Przedstawiamy nazwiska kandydatów, którzy uzyskali mandaty i zasiądą w Radach Miast i Gmin.
Spis treści
Gmina Babimost
Rada Miejska w Babimoście
- KWW Z. Wozińskiego Aktywni Babimojszczanie – 1396 głosów - 52,88 proc. (11 mandatów)
- KWW Babimost Przyjazna Gmina - 671 głosów - 25,42 proc. (2 mandaty)
- KWW Dla Inicjatyw Lokalnych – 355 głosów - 13,45 proc. (2 mandaty)
- KWW Alina I Drużyna. Energia I Pracowitość - 218 głosów 8,26 proc. (brak mandatów)
Razem oddano 2 640 głosów i przyznano 15 mandatów.
Kto dostał mandat w wyborach do Rady Miejskiej w Babimoście?
- Okręg wyborczy nr 1 - KREMER Tomasz Grzegorz
- Okręg wyborczy nr 2 - PACIEJEWSKA Małgorzata
- Okręg wyborczy nr 3 - SMOLICZ Klaudia
- Okręg wyborczy nr 4 - PYZIK Zbigniew
- Okręg wyborczy nr 5 - MARCZEWSKI Grzegorz Józef
- Okręg wyborczy nr 6 - PIOSIK Marta
- Okręg wyborczy nr 7 - JUDT Damian
- Okręg wyborczy nr 8 - TATARSKA Kamila Anna
- Okręg wyborczy nr 9 - PAWELSKA Adriana Maria
- Okręg wyborczy nr 10 - MLECZAK Szymon Grzegorz
- Okręg wyborczy nr 11 - JARYSZ Sławomir Stanisław
- Okręg wyborczy nr 12 - ECKERT Oskar Jan
- Okręg wyborczy nr 13 - SPIRALSKI Dariusz Piotr
- Okręg wyborczy nr 14 - RICHTER Eugeniusz Tomasz
- Okręg wyborczy nr 15 - KANDULSKA Weronika
Gmina Bojadła
Rada Gminy w Bojadłach
- KWW Nasza Gmina Bojadła - 575 głosów - 39,52 proc. (10 mandatów)
- KWW Grzegorza Doszel 353 głosy - 24,26 proc. (2 mandaty)
- KWW A. Cepowskiego Odważni Rzetelni Lokalni – 225 głosów - 15,46 proc. (1 mandat)
- KWW Nowa Droga – 216 głosów - 14,85 proc. (2 mandaty)
- KWW Mieszkańcy Dla Gminy, 86 głosów - 5,91 proc. (brak mandatów)
Razem oddano 1455 głosów i przyznano 15 mandatów.
Kto dostał mandat w wyborach do Rady Miejskiej w Bojadłach?
- Okręg wyborczy nr 1 - MORAŚ Katarzyna
- Okręg wyborczy nr 2 - MARTYNIAK Luiza Anna
- Okręg wyborczy nr 3 - DĄBEK Jacek Jarosław
- Okręg wyborczy nr 4 - RATAJCZAK Edyta Józefa
- Okręg wyborczy nr 5 - SKÓRZEWSKI Leszek Jan
- Okręg wyborczy nr 6 - BINKOWSKA Janina Marianna
- Okręg wyborczy nr 7 - SZYDŁOWSKI Janusz Piotr
- Okręg wyborczy nr 8 - NOWAKOWSKA Małgorzata Wanda
- Okręg wyborczy nr 9 - MITULSKA Monika
- Okręg wyborczy nr 10 - ŁABIAK Krzysztof
- Okręg wyborczy nr 11 - KUROWSKI Robert
- Okręg wyborczy nr 12 - KUBIK Robert
- Okręg wyborczy nr 13 - KRAMSKA Magdalena Małgorzata
- Okręg wyborczy nr 14 - SZOPA Justyna Antonina
- Okręg wyborczy nr 15 - BŁAŻ Adam
Gmina Czerwieńsk
Rada Miejska w Czerwieńsku
- KWW Forum Samorządowe Gminy Czerwieńsk - 1596 głosów - 44,12 proc. (8 mandatów)
- KWW Gmina To My – 1324 głosy - 36,60 proc. (4 mandaty)
- KWW Wspólnota Samorządowa W Gminie Czerwieńsk 522 głosy - 14,43 proc. (2 mandaty)
- KWW Czerwieńsk 2024 – 113 głosów - 3,12 proc. (1 mandat)
- KWW „Nadzieja” - 62 głosy - 1,71 proc. (brak mandatów)
Razem oddano 3617 głosów i przyznano 15 mandatów.
Kto dostał mandat w wyborach do Rady Miejskiej w Czerwieńsku?
- Okręg wyborczy nr 1 - BLANDZI Zofia
- Okręg wyborczy nr 2 - OLSZEWSKI Sylwester Dariusz
- Okręg wyborczy nr 3 - ŚLIWIŃSKI Piotr Kazimierz
- Okręg wyborczy nr 4 - KASZEWSKA Beata Ewa
- Okręg wyborczy nr 5 - BRZEZICKI Dominik Jacek
- Okręg wyborczy nr 6 - TYRAKOWSKA Ewa Małgorzata
- Okręg wyborczy nr 7 - JAKUBOWSKI Marcin
- Okręg wyborczy nr 8 - BUJEWICZ Anna Ewelina
- Okręg wyborczy nr 9 - SKIBIŃSKA Anna
- Okręg wyborczy nr 10 - SALEJKO Magdalena Kamila
- Okręg wyborczy nr 11 - WAŚKOWIAK-BOGDANOWICZ Magdalena
- Okręg wyborczy nr 12 - CZYCZ Bartosz
- Okręg wyborczy nr 13 - OLSZEWSKA Magdalena Alicja
- Okręg wyborczy nr 14 - WOCH Cezary Marek
- Okręg wyborczy nr 15 - PLEWKO Paweł
Gmina Kargowa
Rada Miejska w Kargowej
- KWW Marta Paron – 1517 głosów - 54,37 proc. (10 mandatów)
- KWW Silna Gmina – 1067 głosów - 38,24proc. (3 mandaty)
- KWW Daniel Walczak - 94 głosy - 3,37 proc. (1 mandat)
- KWW Turystyczna Gmina - 61 głosów - 2,19 proc. (1mandat)
- KWW Inicjatyw Lokalnych – 51 głosów - 1,83 proc. (brak mandatów)
Razem oddano 2790 głosów i przyznano 15 mandatów.
Kto dostał mandat w wyborach do Rady Miejskiej w Kargowej?
- Okręg wyborczy nr 1 - ABRAŚ-PIOTROWSKA Monika Teresa
- Okręg wyborczy nr 2 - OLEKSIUK Paweł Stanisław
- Okręg wyborczy nr 3 - KASPROWIAK Grażyna Małgorzata
- Okręg wyborczy nr 4 - RUTKIEWICZ-NIECIECKA Elwira
- Okręg wyborczy nr 5 - IWANOWSKI Jędrzej Marek
- Okręg wyborczy nr 6 – brak informacji
- Okręg wyborczy nr 7 - brak informacji
- Okręg wyborczy nr 8 - ŻUKOWSKI Aleksander
- Okręg wyborczy nr 9 - DZIUBA Krzysztof
- Okręg wyborczy nr 10 - CIUŃCZYK Anna Maria
- Okręg wyborczy nr 11 - MURAWIŃSKI Leszek Jan
- Okręg wyborczy nr 12 - DĘBICKA Barbara Anna
- Okręg wyborczy nr 13 - CICHY Leszek Bernard
- Okręg wyborczy nr 14 - KONOPKA Radosław
- Okręg wyborczy nr 15 - WÓJCIK Katarzyna
Czytaj też:
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?