Fundacja Ukryte Marzenia w Chodzieży otrzymała "Nagrodę za (Wy)trwałość"

Redakcja
Działacze "Ukrytych Marzeń" podczas Charytatywnego Balu Starosty Chodzieskiego   (2017 rok)
Działacze "Ukrytych Marzeń" podczas Charytatywnego Balu Starosty Chodzieskiego (2017 rok)
Fundacja Ukryte Marzenia w Chodzieży została wyróżniona przez Tesco w konkursie "Nagroda za (Wy)trwałość". Brali w nim udział uczestnicy dotychczasowych edycji programu "Decydujesz, pomagamy"

23 grudnia 2019 r. ogłoszono zwycięzców konkursu „Nagroda za (Wy)trwałość”, w którym brali udział uczestnicy dotychczasowych edycji programu „Decydujesz, pomagamy” sieci Tesco i Fundacji Tesco.

W konkursie przeanalizowano ponad 200 projektów, a wyłonieni przez komisję laureaci zostali nagrodzeni za nieprzerwane działania na rzecz swojego najbliższego otoczenia. W gronie zwycięzców znalazła się Fundacja Ukryte Marzenia w Chodzieży i jej dwa przedsięwzięcia: Festiwal DOBROfest oraz szkolenia z pierwszej pomocy pod hasłem "Pomagając innym, pomagasz sobie", kontynuowane aktualnie w ramach projektu #4minuty.

Od 2016 roku odbyło się siedem edycji programu „Decydujesz, pomagamy”, w ramach którego Tesco wraz z Fundacją Tesco wsparły 1 565 projektów społecznych, wybranych w głosowaniu przez klientów sklepów. By otrzymać dodatkowe wsparcie w ramach „Nagrody za (Wy)trwałość” trzeba było wykazać, jak zrealizowane już projekty służą lokalnej społeczności i wpływają na jej rozwój.

- Wytrwałość w organizacjach pozarządowych to jedna z najważniejszych cech jaką musimy posiadać. To szalenie trudne, aby wytrwać w dążeniu do celu gdy pod nogami czasami pojawiają się kłody. Jednak z Waszą pomocą dajemy radę! Dziękujemy! - napisali na Facebooku działacze Ukrytych Marzeń, którzy nie kryją swojej dumy z otrzymanej nagrody.

Warto dodać, że oprócz samego wyróżnienia do chodzieskiej fundacji trafi również kwota w wysokości 3 tys. złotych.

Rząd podjął decyzję w sprawie obostrzeń.

Wideo

Dodaj ogłoszenie