Fatum nad Polonią Chodzież, znowu zabrakło szczęścia

Polonia Chodzież z jednym punktem

W sobotę Polonia Chodzież podejmowała Spartę Szamotuły i również w tym meczu Polonia nie mogła przełamać złej passy.

Początek meczu w 26 minucie goście zdobywają gola na 0:1 i tak do przerwy. Po przerwie w 56 minucie Wiktor Moskali zdobywa wyrównującego gola na 1:1. Poloniści intensywnie atakowali i 73 minucie był karny, ale niestety Adam Urbański przestrzela na bramką, po ty było jeszcze kilkanaście dobrych akcji, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

To prawdziwe fatum bo w ostatnich meczach to już któryś z kolei nie wykorzystany karny, po prostu brakuje szczęścia.

Na mecz przyszło ponad dwustu kibiców, którzy wierzą w wygrana Polonii.

Sergiusz Grabowski trener Polonii Chodzież: Wynik 1:1 jest jak porażka. Takie mecze po prostu trzeba wygrywać!

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe