Emocjonująca końcówka meczu Korony Stróżewo z AP Reissa

Korona Stróżewo przez większość meczu prowadziła z AP Reissa

W sobotę 14 maja Korona Stróżewo podejmowała Akademię Piłkarska Reissa w meczu o mistrzostwo V ligi.

Koroniarze rozpoczęli rewelacyjnie po dwóch indywidualnych akcjach Damiana Śmigielskiego prowadzili 2:0 i jeszcze zdobyta bramka przez Patryka Polaka po asyście Marcina Hadały było 3:0 dla Korony do przerwy.

Po przerwie goście w krótkim czasie zdobyli pierwszą bramkę na 3:1, później ponownie zdobyli bramkę na 3:2. Akcje po obu stronach przyspieszyły, każdy chciał zdobyć bramkę i ostatecznie w 90 minucie udało się to zawodnikom AP Reissa, którzy zdobyli wyrównującego gola na 3:3, po tym golu niesportowe zachowania zawodników przepychanki w bramce gospodarzy.

Sędzia doliczył jeszcze 5 minut i w 95 minucie goście zdobyli czwartą bramkę tym samy wygrywając w Stróżewie 3:4.
Po meczu kibice Korony nie kryli emocji w formie pretensji do sędziego, zawodnicy natomiast w ciszy zeszli z boiska.

Mecz zakończył się wygraną gości 3:4, który obejrzało 52 kibiców.