Drugi dzień matur w Zespole Prywatnych Szkół w Chodzieży [ZDJĘCIA]

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Dzisiaj maturzyści zmagają się z egzaminem maturalnym z matematyki

Dzisiaj maturzyści zmagają się z egzaminem maturalnym z matematyki. Od wczesnego rana sędziwy dyrektor Zespołu Szkół Prywatnych w Chodzieży Gorgoniusz Przybyszewski na placu przed szkołą witał swoich maturzystów, życząc im powodzenia i zwracając uwagę na zachowanie bezpiecznych odstępów od siebie. Maturzyści na egzamin przyszli w dobrym nastroju, każdy optymistycznie nastawiony, nie było nikogo kto by się bardzo stresował. W Zespole Prywatnych Szkół do egzaminu maturalnego przystąpiło 82 uczniów.
Maturzysta Patryk Marut: Jestem spokojny, dobrze się przygotowałem do egzaminu. Z maturami było trochę zamieszania, ale przez to było więcej czasu na powtórki. Na pewno będzie dobrze.

Maturzysta Filip Staniewski: Dobrze się przygotowałem i nie będzie żadnego problemu. Dłuższy czas nie był konieczny, ale w sumie się przydał. Dzisiaj egzamin z matematyki, a to mój ulubiony przedmiot.

Dyrektor Gorgoniusz Przybyszewski: Egzamin maturalny to wyjątkowy dzień dla uczniów, nauczycieli i dla mnie osobiście. Od wielu lat jesteśmy dobrze przygotowani chodzi o uczniów, kadrę i zabezpieczenie budynku w okresie egzaminów. Matury to jeden z etapów w życiu, a my ucznia przygotowujemy tak, aby dobrze sobie radził w całym życiu.
Należy wspomnieć, że szkoła ma bardzo piękny ogród.

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie