Dożynki sołeckie w Bukowcu w gminie Budzyń

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Zabawa dożynkowa w Bukowcu

W sobotę 25 września odbyły się dożynki sołeckie w Bukowcu w gminie Budzyń. Na wstępie wszystkich zebranych powitał sołtys Bukowca Wacław Pasch, dziękując rolnikom za trud pracy na roli, a wszystkim życzył wspaniałej zabawy.

W części artystycznej wystąpił zespół muzyki ludowej z Gminnego Ośrodka Kultury z Budzynia w składzie Mirosława, Ania i Jakub.

Zaprezentowali się także wokaliści z GOK Budzyń pod kierunkiem Krystyny Świniarskiej, wystąpili: Laura Mandelt, Mikołaj Janicki, Małgosia Janiszewska, Pola Lewandowska, Wiktoria Burzyńska, Wiktoria Binert i Wiktoria Antkowiak.

Najmłodsi mogli skorzystać ze zjeżdżalni dmuchanych i innych zabaw. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy przez nauczycielki z budzyńskiego przedszkola, wspaniałe wręcz fenomenalne malunki przeniosły najmłodszych w świat baśni.

Po części artystycznej rozpoczęła się zabawa taneczna.

Wiele życzeń osobiście otrzymał sołtys Wacław Pasch, którego imieniny przypadają we wtorek i również my dołączamy się do życzeń.

Sołtys i rada sołecka dziękuje za pomoc w organizacji dyrektorowi GOK Budzyń, sponsorom i wszystkim którzy pomagali przy organizacji.

Mobilnych ołtarzy jednak nie będzie?

Wideo

Dodaj ogłoszenie