Derby w Stróżewie: 16 listopada Korona Stróżewo zmierzy się z Sokołem Szamocin. Będą nagrody dla kibiców!

Michał Jurek
Derbowy pojedynek w Stróżewie. Korona Stróżewo w sobotę 16 października zmierzy się z Sokołem Szamocin. Początek spotkania o godzinie 12:00. Dla kibiców zostanie przeprowadzone losowanie nagród, a także będą mogli napić się za darmo ciepłej herbaty

Mecze derbowe zawsze wzbudzają zainteresowanie. Tym razem powinno być podobnie. Po rozegranych 14. kolejkach klasy okręgowej Korona Stróżewo z dorobkiem 30 punktów zajmuje czwarte miejsce, z kolei Sokół Szamocin na swoim koncie zgromadził 21 “oczek”, co daje im ósmą pozycję w ligowej tabeli.

Oprócz podłoża derbowego to spotkanie będzie miało dodatkowy smaczek dla jednego z zawodników - stróżewskiego zawodnika Mikołaja Siatkowskiego, który zagra przeciwko swojemu byłemu klubowi. Jak podchodzi do tego faktu?

- Mam tam nadal wielu przyjaciół. Jest to na tyle ważne dla mnie spotkanie, bo wystąpię przeciwko swojej byłej drużynie, tam zaczynałem swoją przygodę z piłką i praktycznie tam wszystko się rozpoczęło. Będzie to trudny mecz, bo będę chciał z Koroną zdobyć punkty, a chłopcy z Szamocina mi tego nie ułatwią - mówi.

Klubowi działacze przygotowali nagrody, które zostaną rozlosowane w trakcie meczu. Do wygrania tym razem będzie toster, bon do sklepu Rossmann o wartości 50 zł oraz książka o tematyce sportowej. Ponadto przewidziana jest darmowa herbata dla kibiców.

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Joanną Fiodorow

Wideo

Dodaj ogłoszenie