Czas halówek - Tryumf ,,Polisy” chodzieskiej w Pile

Bożena Wolska
Drużyna Polisa Expert Chodzież
Drużyna Polisa Expert Chodzież D. Dziuba
Drużyna oldboyów z Chodzieży - Polisa Expert - wywalczyła w pilskim turnieju I miejsce w kat. ,,40 plus"; III był Kłos Budzyń, ale w kategorii ,,50 plus".

W Pile odbył się turniej piłki halowej - Mistrzostwa Wielkopolski Północnej. Pięcioosobowe drużyny rozgrywały mecze w dwóch kategoriach wiekowych ,,40 plus” oraz ,,50 plus”.
W kategorii młodszej udział wzięło pięć drużyn, a wygrała rozgrywki chodzieska drużyna Polisa Expert, w skład której wchodzili: Roman Dzioba - bramkarz oraz Tomasz Dąbek, Krzysztof Żytliński, Adam Szlichting, Rafał Dziuba i Dariusz Dziuba.
- To zwycięstwo dedykujemy naszemu koledze Piotrowi Jankowskiemu, któremu życzymy szybkiego powrotu do formy - mówi Dariusz Dziuba.
Jak się okazuje drużyna Polisa Expert poważnie podchodzi do piłki nożnej. Zawodnicy przez cały rok trenują, dwa razy w tygodniu, chętnie także startują w turniejach. W ubiegłym roku zespół wziął udział w 10 turniejach, a siedem z nich wygrała.
Grupę starszą (50 plus) zdominował Bogusławski Team, który wyprzedził zespół Marko-GOL Gdańsk oraz sklasyfikowanych wspólnie na trzeciej pozycji piłkarzy Kłosa Budzyń i Oldbojów Lubasz.