Chodzieżanie na mecie 21. pilskiego półmaratonu

BOŻ
Metę odbywającego się w Pile 21. Międzynarodowego Półmaratonu osiągnęło aż 2113 biegaczy. Wśród nich, znalazło się również kilku zawodników z Chodzieży i powiatu chodzieskiego.

Nie mogło zabraknąć mieszkańców naszego powiatu w pilskim 21. Międzynarodowym Półmaratonie. W tym biegu wzięło udział 2 tysiące osób, a wygrał go Kenijczyk Martin Muia Mukule.

Wśród biegaczy którzy przybyli na metę, było pięć osób z naszego powiatu. Najlepsze miejsce - 231 - zdobył Wojciech Redziak z Chodzieży. Kolejne miejsca zajęli Paweł Witkowski (259) oraz Sławomir Krupa (333) - obaj także z Chodzieży.

Z Budzynia biegli: Janusz Szozda i Paweł Gibas. Pierwszy z nich na mecie był 265, zaś drugi dotarł na nią jako 491.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.