Chodzież: Jenox Akumulatory z tytułem jubileuszowego HITU Regionów

Redakcja
Chodzieski producent akumulatorów został zdobywcą tytułu Jubileuszowy HIT 25-lecia w konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Kapituła uhonorowała firmę Jenox Akumulatory za jej najnowszy produkt – akumulator Jenox SRP

Jak już informowaliśmy, wśród laureatów tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów, znalazły się osoby i firmy z powiatu chodzieskiego. Firma Jenox Akumulatory z Chodzieży została uhonorowana tytułem Jubileuszowy HIT 25-lecia za swój najnowszy produkt - akumulator Jenox SRP.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 285 podmiotów z województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego zaledwie 86 zakwalifikowało się do finału. Tylko dwie marki mogą pochwalić się najcenniejszym laurem. Jedną z nich jest firma Jenox Akumulatory.

- Bardzo cieszymy się z faktu, że kapituła doceniła najnowszy akumulator sygnowany logo Jenox. Super Rhino Professional to efekt pracy naszego zespołu badawczego, a jednocześnie odpowiedź marki Jenox na zmieniające się potrzeby rynku motoryzacyjnego – mówi Ryszard Wasyłyk, dyrektor handlowy w Jenox Akumulatory.

Jenox SRP to specjalistyczny akumulator stworzony z myślą o samochodach ciężarowych i autobusach pracujących na krótkich odcinkach. Specyfika ich pracy wiąże się z częstym uruchamianiem i dużym zapotrzebowaniem na energię. Jenox Super Rhino Professional doskonale wychodzi naprzeciw tych oczekiwań.

W swojej ofercie firma Jenox ma sześć serii akumulatorów o zróżnicowanych parametrach technicznych, dedykowanych do pojazdów osobowych, samochodów ciężarowych i specjalistycznych oraz sprzętu rekreacyjnego. Akumulatory sygnowane logo Jenox dostępne są w blisko 1000 punktów na terenie całego kraju, a także w większości państw Europejskich.

Chodzieski zakład produkuje niespełna milion akumulatorów rocznie.

Chodzież: Jenox Akumulatory z tytułem jubileuszowego HITU Regionów

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie