Zbliża się kolejna edycja Chodzieskiego Forum Małżeństw. W programie jak zawsze ciekawe spotkania, warsztaty i atrakcje dla par

W dniach 7 - 14 lutego 2020 r. obchodzony będzie Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa. W tym czasie w Chodzieży będzie odbywała się kolejna edycja Chodzieskiego Forum Małżeństw.

- Zachęcamy pary do celebrowania i cieszenia się małżeństwem w „okresie walentynkowym”. Przedstawiamy nasze tegoroczne propozycje na świętowanie tego wyjątkowego czasu. Wspólna zabawa, chwila refleksji, a może trochę sportu? Wybierzcie formę, która Wam odpowiada lub świętujcie z nami przez cały tydzień, a nawet dłużej! Wszystko po to by odkrywać piękno miłości małżeńskiej, pogłębić i uczynić relację małżeńską jeszcze bardziej satysfakcjonującą, trwałą i bliską - mówią organizatorzy.

Chodzieskie Forum Małżeństw 2020 - program:


 • 07.02. godz.17.00, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Michalskiego w Chodzieży - Debata oksfordzka: "Czy małżeństwo w dzisiejszych czasach jest potrzebne?" prowadzona przez młodzież Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej.
  Spotkanie będzie miało charakter otwarty. Będą mu towarzyszyły warsztaty dla dzieci i rozstrzygnięcie konkursów dla przedszkoli i szkół podstawowych, odbywających się w ramach obchodów Tygodnia Małżeństw.
  "Małżeństwo w oczach dziecka" to konkurs plastyczny, w którym prace będą oceniane w dwóch kategoriach (osobno przedszkola i klasy I-III). Konkurs na "Życzenia walentynkowe dla męża/żony" ma formę pisemną i jest przeznaczony dla klas IV-VIII.
 • 08.02. godz. 09.00, Gabinet "Idąc" A. Widomska w Chodzieży - Bezpłatne konsultacje i porady dla małżeństw. Konieczne jest wcześniejsze uzgodnienie dokładnej godziny pod nr tel. 509-33-55-36.
  godz. 18.00, kościół pw. Nawiedzenia NMP w Chodzieży - Msza św. rozpoczynająca Chodzieski Tydzień Małżeństwa. Po mszy spotkanie z Robertem Kościuszko – autorem powieści dla dzieci i młodzieży.
 • 09.02. godz. 12, promenada nad Jeziorem Miejskim - IV Chodzieski Bieg dla Par
  godz. 16.00-19.00 - Warsztaty dla par "Powiedz mi jak mnie kochasz"
 • 14.02., restauracja "Kameralna" - "Randka w dobrym stylu"
 • 15.02. godz. 20.00, sala w Milczu - Zabawa karnawałowa "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc…".
  Zagra DJ TomiiGraj, a wśród atrakcji będą m.in. domowe pączki z niespodzianką i pokaz tańców latynoamerykańskich w wykonaniu pary tanecznej: Mateusza Pawłowskiego i Oriany Nowak. Wstęp 190 zł od pary. Więcej informacji pod numerem: 606 754 235.
 • 16.02. godz. 17.00, kościół pw. św. Floriana w Chodzieży - Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń. Mszę będzie odprawiał ks. Michał Szalaty.

Na zdjęciach przypominamy, co działo się podczas Chodzieskiego Tygodnia Małżeństw w 2019 roku.Zdjęcia: Chodzieskie Forum Małżeństw

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań