Chodzieski Dom Kultury zaprasza na koncert dwóch zespołów z Budzynia: druqs i calmwater

Redakcja
W Chodzieskim Domu Kultury zagrają dwa zespoły z Budzynia: druqs i calmwater. Pierwszy z nich to młoda grupa funkowo-alternatywna; drugi tworzy autorskie kompozycje inspirowane m.in. latami 70-tymi

W piątek, 28 lutego w sali klubowej Chodzieskiego Domu Kultury wystąpią dwa budzyńskie zespoły: druqs i calmwater. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Wstęp będzie kosztować 10 zł.

druqs to młody zespół funkowo/alternatywny z Budzynia. Został założony latem 2019 roku przez dwóch licealistów: Arka Gaducewicza (gitara) i Adama Bobowicza (bas). Szybko dołączył do nich kumpel z sąsiedztwa, Tobiasz Gawrych (klawisze, wokal). Później skład wypełnili Maurycy Grzybowski (perksusja) i Lucjan Potkowski (wokal). Muzyka druqs jest fuzją wielu inspiracji, od Red Hot Chili Peppers i Talking Heads, przez Radiohead i Arctic Monkeys, po Foals i alt J.

CALMWATER to z kolei projekt muzyczny, powołany do życia latem 2018 przez Krzysztofa "Astera" Ajchszteta. Głównym założeniem tego projektu jest tworzenie autorskiej muzyki, nagrywanie, zapraszanie gości, wspólne jammowanie...
- Zobaczymy co z tego będzie, grunt żeby się przy tym dobrze bawić i zostawić po sobie coś fajnego - mówią współtworzący projekt muzycy.

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie