Chodzieski bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

od lewej: Robert Radomski, Paweł Haince i Szymona Kobierski
od lewej: Robert Radomski, Paweł Haince i Szymona Kobierski Piotr Ślęzak
Na starcie biegu dla WOŚP stanęło ponad 100 zawodników biegaczy i kijkarzy, Zwycięzcą biegu został bardzo doświadczony biegacz Paweł Haince z Chodzieży

W niedzielę 22 stycznia w Chodzieży odbył się bieg dla WOŚP na starcie którego stanęło 107 zawodników i zawodniczek. Biegacze i kijkarze wystartowali spod pływalni Delfin na trasę 5,5 km. promenadą wokół Jeziora Miejskiego.

Pierwszy na na metę wbiegł Paweł Haince, drugi był Szymon Kobierski, a trzeci Robert Radomski, wśród kobiet pierwsza była Monika Tokarz, a wśród nordic walking Agnieszka Lasota.
Kierownikiem biegu był Bartosz Płudowski.