Chodzieska ZaDyszka - najlepsi biegacze w kategorii open i najlepsi z powiatu chodzieskiego

Dariusz Olejniczak
Najlepszy czas szóstej edycji chodzieskiej ZaDyszki to 0:30:35. Z takim właśnie wynikiem linię mety przekroczył Sebastian Nowicki.

W klasyfikacji open mężczyzn kolejne miejsca zajęli: Jakub Szymankiewicz i Jędrzej Poczwardowski. Wśród kobiet, w klasyfikacji generalnej, zwyciężyła Dominika Napieraj. Za nią przybiegły: Rozalia Gapska i Monika Kapera.

Warto wymienić kolejność najlepszych biegaczek i biegaczy z powiatu chodzieskiego. W kategorii kobiet K1 najlepsze były: Karolina Kasperczak, Oliwia Gajc i Katarzyna Frankowska. W kategorii K2: Magdalena Behrendt, Katarzyna Rewers i Monika Grabowska. Kategoria K3: Halina Kołda, Jadwiga Ajtner i Krystyna Janowska.

W kategorii mężczyzn M1, z powiatu chodzieskiego, zwyciężył Damian Tupaj. Za nim przybiegli w tej kategorii wiekowej: Norbert Zadrow i Jan Hordych. Kategoria M2: Robert Gehrke, Artur Mielniczak i Tomasz Hepner. Kat. M3: Roman Kołodziejczyk, Jan Myszkowski i Artur Kocimski.

Po skończonym biegu, przed ceremonią wręczenia nagród najlepszym uczestnikom, biegacze nabierali sił w piknikowej atmosferze, spożywając obiad, leżakując i słuchając koncertu zespołu "Suplement Diety".

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?