Chodziescy harcerze wraz z przyjaciółmi podsumowali rok

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Udostępnij:
Podczas spotkania doceniono symbolicznymi upominkami i gratulacjami najbardziej zaangażowanych przedstawicieli ZHP Hufiec Chodzież

W promieniach słońca odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Radę Przyjaciół Harcerstwa – działającej od niedawna przy ZHP Hufiec Chodzież.

Spotkanie odbyło się na terenie Klubu Żeglarskiego Opty i miało na celu podsumowanie działań harcerzy, docenienie ich zaangażowania w życie lokalne oraz promowanie idei harcerstwa i jej znaczenia w codzienności – zwłaszcza dla kształtowania osobowości młodych ludzi.

Podczas spotkania doceniono symbolicznymi upominkami i gratulacjami najbardziej zaangażowanych przedstawicieli ZHP Hufiec Chodzież, z Panią Komendant – Zuzanną Wypysz na czele - bez których prężna działalność z pewnością nie przebiegałaby tak sprawnie i tam, gdzie „wzywała” potrzeba.

Był to też czas kiedy obie „Szefowe Hufca” – Zuzanna Wypusz i Justyna Rajek podziękowały także druhnom i druhom za ich aktywną obecność, zaangażowanie i pomoc w realizowaniu działań na rzecz lokalnego harcerstwa. Wspomniano przy tej okazji o największym i najtrudniejszym wyzwaniu, jakie podjęto w chodzieskiej siedzibie, a mianowicie pomoc na rzecz Ukrainy. Podziękowania wraz z dyplomami wręczono harcerzom oraz przyjaciołom – wolontariuszom, wspierającym to ważne zadanie.

Spotkanie – to także doskonała zabawa, w ramach której członkowie Rady Przyjaciół Harcerstwa – zaproponowali szeroką gamę zadań do wykonania w dwuosobowych drużynach. Okazji do integracji było wiele i każdy mógł wykazać się swoimi talentami i sprawnością, czy pomocą. Na wszystkich, którzy „zaliczyli” kartę zadań czekała loteria, pełna wspaniałych nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów imprezy.
Nie zabrakło smakołyków w postaci ciasta, napojów i grilla. Sezon letni z pewnością można uznać za otwarty!

Źródło: Hufie ZHP Chodzież

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Ukraińscy ratownicy medyczni na froncie

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie