Ceny paliw w Chodzieży. Tanio już było? [ZDJĘCIA]

Redakcja
Niestety wygląda na to, że czas w którym ceny paliw jedynie spadały mamy już za sobą. Ile kosztuje benzyna w Chodzieży? Ile trzeba zapłacić za diesla, a ile za autogaz?

Jeszcze niedawno paliwa systematycznie taniały, a stawki w niektórych miejscach wynosiły nawet poniżej 4 złotych za litr. Niestety wygląda na to, że te czasy mamy już za sobą.

Wzrosły ceny paliw w hurcie, a odmrażanie gospodarki wywołało zwiększony popyt. To wszystko sprawia, że tankowanie znów zaczyna stawać droższe. Widać to również na stacjach w Chodzieży.

Jak kształtują się u nas ceny? Możecie zobaczyć na zdjęciach, które wykonaliśmy na chodzieskich stacjach w piątek 5 czerwca 2020 r.

Ceny paliw w Chodzieży. Tanio już było? [ZDJĘCIA]

Czy chodzieskie stawki bardzo odbiegają od średniej krajowej i wojewódzkiej? Zgodnie z danymi serwisu e-petrol, który na bieżąco monitoruje rynek paliwowy, średnie stawki w Polsce 3 czerwca wynosiły:

  • benzyna 98-oktanowa 4,40 zł
  • benzyna 95-oktanowa 4,08 zł
  • olej napędowy 4,12
  • LPG 1,80

- Aktualnie wszystkie paliwa są najtańsze na Górnym Śląsku, gdzie benzyny kosztują przeciętnie 4,01 i 4,24 zł/l, a olej napędowy i autogaz 4,04 i 1,75 zł/l. Tyle samo za benzynę Pb95 płaci się także w Wielkopolsce a za autogaz w województwie łódzkim - podaje serwis e-petrol.

Najwyższe ceny benzyny odnotowano w woj. kujawsko-pomorskim, diesla - na Mazowszu, a autogazu - w woj. zachodniopomorskim. Cały artykuł można przeczytać TUTAJ

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie