Budzyńska Liga Piłki Nożnej zakończona. Wygrała drużyna LZS Kąkolewice

ANK
W Dziewokluczu rozegrano ostatnią kolejkę budzyńskiej Ligi Piłki Nożnej. Zwycięzcami zostali zawodnicy LZS w Kąkolewicach

Na boisku sportowym w Dziewokluczu rozegrano ostatnią, siódmą kolejkę budzyńskiej Ligi Gminnej Piłki Nożnej 2016/2017. W rozgrywkach ligi brało udział 8 drużyn reprezentujących koła LZS i sołectwa gminy Budzyń.

Zwycięzcą została drużyna LZS Kąkolewice, która zdobyła najwięcej punktów. Drugie miejsce zajęli piłkarze LZS Podstolice, a trzecie - LZS Bukowiec.

W rywalizacji brali udział także zawodnicy z Ostrówek, Wyszynek, Budzynia, Dziewoklucza i Prosny. Najlepszym strzelcem został Rafał Musiał z LZS Podstolice, który zdobył łącznie aż 12 bramek.

Nagrody wręczyli zwycięzcom zastępca wójta Piotr Jankowski, radna i sołtys sołectwa Dziewoklucz Marzena Walczak, przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Budzyniu Roman Schlabs oraz prezes koła LZS w Dziewokluczu Janusz Polcyn.

Rozgrywkom ostatniej kolejki towarzyszyło losowanie par drużyn do Gminnych Pucharowych Mistrzostw w Piłce Nożnej LZS o Puchar Wójta Gminy, które rozpoczynają się 9 lipca o godz. 13 na boisku sportowym w Ostrówkach. Kolejne mecze odbędą się: 16 lipca o godz 14 w Bukowcu oraz 23 lipca o godz 14 w Dziewokliczu, gdzie rozegrany zostanie finał.

- Sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy - mówi Roman Schlabs z Gminnego Zrzeszenia LZS w Budzyniu.