Budzyń: Gminne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Kobiet. Co to były za emocje! (ZDJĘCIA)

Anna Karbowniczak
Anna Karbowniczak
Pięć drużyn wzięło udział w Gminnych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej Kobiet, które odbyły się w sobotę 22 lutego 2020 r. w Budzyniu

W sobotę 22 lutego 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Budzyniu odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Kobiet. W rozgrywkach uczestniczyło 5 drużyn: drużyna BUDZYŃ i reprezentantki kół LZS w Dziewokluczu, Prośnie, Sokołowie i Wyszynkach.

Grano systemem każdy z każdym, do 15 punktów i dwóch wygranych setów.

- Panie szalały na boisku mocno przeżywając zwycięstwa i porażki. Najweselszą drużyną, grającą na luzie, była drużyna z LZS Wyszynki - mówi przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Budzyniu Roman Schlabs.

W końcowej klasyfikacji I miejsce zajęły zawodniczki z LZS Sokołowo, II miejsce LZS Prosna, III miejsce - drużyna BUDZYŃ, IV miejsce LZS Wyszynki, a V miejsce LZS Dziewoklucz.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwyciężczynie - medale.

Przy okazji wręczono również nagrodę rzeczową najstarszemu zawodnikowi Mistrzostw w Tenisie Stołowym, panu Jarosławowi Polowemu oraz dyplom i puchary za II i IV miejsce w Lidze Gminnej Halowej Piłki Nożnej, której ostatnia kolejka miała miejsce 16 lutego.

Budzyń: Gminne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Kobiet. Co to b...

"Studio Kadra" po meczu Polska - Słowacja (1:2)

Wideo

Dodaj ogłoszenie