Biuro obrotu nieruchomościami - Izabela Polcyn

Artykuł sponsorowany Izabela Polcyn

Izabela Polcyn - właścicielka
Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Nauk Ekonomicznych na kierunku Zarządzanie oraz Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Gospodarka nieruchomościami o specjalności: Wycena nieruchomości.

Licencjonowany Pośrednik w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości o nr 26059

Pasjonatka rynku, z nieruchomościami związana od wielu lat, w szczególności w tematyce kupna i sprzedaży nieruchomości. Zawód agenta nieruchomości traktuje nie tylko jak pracę - to styl życia. Jest to ciągłe podejmowanie decyzji, poszukiwanie najlepszych rozwiązań, kreatywność w działaniu, efektywność, a przede wszystkim chęć ciągłego doskonalenia.

Jesteśmy rozwijającą się firmą, działającą w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, działamy na rynku wtórnym i pierwotnym.

Należymy do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, jesteśmy również zrzeszeni w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, która dba o przestrzeganie standardów, jakość usług oraz etykę zawodową – co gwarantuje, że pośrednik legitymujący się członkostwem w Stowarzyszeniu należącym do PFRN świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Służymy poradą oraz pomocą przy podejmowaniu decyzji związanych z zakupem, sprzedażą lub wynajmem wszelkiego rodzaju nieruchomości.

Wszystkie transakcje przeprowadzane przez nasze biuro są ubezpieczone w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń S.A.

Świadczymy dla Państwa następujące usługi:
  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami,
  • doradztwo w zakresie rynku nieruchomości,
  • wyceny nieruchomości,
  • ubezpieczenia nieruchomości,
  • realizacja kredytów hipotecznych i gotówkowych na zakup nieruchomości.

Jeżeli cenią Państwo sumienność, pracowitość oraz dbałość o szczegóły to zapraszamy do współpracy i życzymy udanych transakcji.

Proponujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Klotyldzinie gm. Margonin, powiat chodzieski.

Działka o powierzchni 3.6663 ha w tym las, plaża, pas brzegowy, drogi dojazdowe.

Przedmiotem oferty jest przepiękna nieruchomość na obrzeżach Klotyldzina, położona nad jeziorem margonińskim na skraju lasu.

Zlokalizowana w pobliżu wielu atrakcji turystycznych takich jak plaża miejska, zjeżdżalnie wodne, wyciąg nart wodnych, Alpakoland -Alpaki i inne zwierzaki, Centrum Normobarii.

Jeśli kochasz aktywny wypoczynek to miejsce jest dla Ciebie, a jeśli cenisz spokój - proponujemy piesze wędrówki po lesie, rower, wędkowanie.

To wszystko znajdziesz w Klotyldzinie i okolicznym Margoninie.

W skład nieruchomości wchodzą działki nr: 318/23, 318/12, 318/22, 318/6
obręb ewidencyjny: Klotyldzin

Dla działki nr 318/23 w części obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, według którego obszar ten stanowią tereny zieleni urządzonej, tereny zieleni nieurządzonej oraz teren lasów.
Ponadto działka posiada dostęp do drogi publicznej i nie znajduje się na obszarze rewitalizacji oni na obszarze specjalnej strefy rewitalizacji.

Brak pozwolenia na budowę.
Cena 95 zł netto za m2, do której należy doliczyć podatek VAT 23%

Spotkanie na spacerze? Bardzo proszę...Zapraszamy na prezentację oferty i do obejrzenia filmu przy użyciu drona
https://www.polcynnieruchomosci.pl/oferta/20-3-1/klotyldzin-wyjatkowa-nieruchomosc-w-klotyldzinie

MOŻLIWOŚĆ KREDYTOWANIA ! NIE MUSISZ ODWIEDZAĆ PLACÓWEK BANKOWYCH!

NASZ EKSPERT DS.FINANSÓW ODPOWIE NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA, SPRAWDŹ ZAKŁADKĘ KREDYTY.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ AGENCJI NA PYSZNĄ KAWĘ lub odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów i ofert
https://www.polcynnieruchomosci.pl/

Dodaj ogłoszenie