,,Bitwa o Budzyń" - festyn historyczny odbędzie się w lutym

Redakcja
Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej Ehrhardt M17 zaprasza na ,,Bitwę o Budzyń”. Piknik historyczno-militarny odbędzie się 9 lutego.

Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej Ehrhardt M17 Budzyń przygotowuje piknik historyczno-militarny „Bitwa o Budzyń”, który odbędzie się w niedzielę, 9 lutego.

Program pikniku przewiduje:

11:30 - 13:00 - warsztaty dla dzieci i młodzieży w GOK, ul. W. Łokietka 31 „Budowa kartonowych modeli samolotów LVG” - (organizator HEROsi WOLNOŚCI)

13:00 - 16:00 - strzelnica ASG (na strzelnicy Bractwa Kurkowego) wstęp wolny (strzelnicę poprowadzi Stowarzyszenie Strzeleckie i Historyczne im. Kościańskiej Rezerwy Skautowej)

14:00 - inscenizacja zdobycia samochodu pancernego Ehrhardt M17

15:00 - pokaz działań pościgowo-blokadowych policji

Dodatkowo: gorąca zupa i herbata dla publiczności (gratis) - pokaz pierwszego na świecie modelu Ehrhardta M17 z klocków Lego (HEROsi WOLNOŚCI) - wystawa sprzętu wojskowego i replik broni - stoisko profilaktyczne (Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży) - możliwość zrobienia zdjęć z rekonstruktorami.

Projekt „Bitwa o Budzyń 2020” sfinansowano w ramach działania „Wspieranie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego.

Astronauci amatorzy polecieli w kosmos

Wideo

Dodaj ogłoszenie