Biegacze "Noteci Chodzież" z sukcesami w Trzemesznie [FOTO]

AK
Mimo mrozu, zawodnicy chodzieskiego klubu "Noteć" mają na koncie kolejne biegowe sukcesy. W ubiegłym tygodniu, zajęli wysokie miejsca w Zimowym Biegu Trzech Jezior w Trzemesznie.

Chodziescy biegacze z klubu "Noteć" nie zwalniają tempa. 11 lutego, wystartowali w Trzemesznie podczas „X Zimowego Bieg Trzech Jezior” na dystansie 15 km.

Na starcie, mimo siarczystego mrozu (według organizatorów w chwili startu temperatura wynosiła -14 C) stanęło w sumie 543 zawodników z czego bieg ukończyło 533. Zwycięzcą został zawodnik z Ukrainy Rudyk Mykoła z czasem 49 minut 21sekund.

Klub „Noteć Chodzież” reprezentowało dwóch zawodników: Jacek Wołyński i Piotr Krupa. Pierwszy ukończył bieg na 147 pozycji w kat. open i 38 w swojej kategorii M40, z czasem 1.06.29. Z kolei Piotr Krupa zajął 215 miejsce w kat. open i 81 w kat. M30 z czasem 1.10.15.