Bardzo dobry mecz Polonii Chodzież z Wełna Skoki

Polonia Chodzież z kompletem punktów po spotkaniu z Wełną Skoki

W niedzielę 12 czerwca Polonia Chodzież podejmowała zespół Wełnę Skoki. Goście zaczęli rewelacyjnie, bo już w 7 minucie zdobyli bramkę i w 33” prowadzili 0:2.

Na szczęście Daniel Chmielnicki z Polonii strzelił gola przed przerwą na 1:2. Wlał odrobinę nadziei w serca chodzieskich kibiców. Jak się okazało już pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy Polonia prowadziła 3:2, bo sprawy w swoje ręce ponownie wziął Daniel Chmielnicki, który wykorzystał rzut karny.

Niezawodny Wiktor Moskalik też dołożył swoją cegiełkę zdobywając bramkę na 3:2 właśnie. Jakub Zbieralski pod koniec meczu postanowił również zanotować trafienie i podwyższył wynik na 4:2 dla Polonii i takim rezultatem mecz się zakończył, który obejrzało 146 kibiców.

Sergiusz Grabowski trener Polonii Chodzież: Cieszy fakt, że pomimo licznych braków kadrowych z powodu kontuzji potrafimy znaleźć drogę do zwycięstwa.