Bardzo ciężki mecz Kłosa Budzyń z Wełną Skoki

Nikodem Dolatowski, Filip Czerwiński, Marcel Jankowski i Ariel Borucki z Kłosa Budzyń Piotr Ślęzak
Bardzo ciężki mecz rozegrał Kłos Budzyń z Wełną Skoki, obie drużyny miały dużo sytuacji do zdobycia bramki

W sobotę 19 sierpnia Kłos Budzyń podejmował Wełnę Skoki. Obie drużyny od początki spotkania mocno atakowały, ale dopiero w 18 minucie udało się bramkę zdobyć Wiktorowi Antoniewiczowi najmłodszemu z Kłosa na 1:0. Goście nie odpuszczali i w 37 minucie zdołali wyrównać z rzutu wolnego z 20 metra na 1:1.

W drugiej połowie mecz odbywał się w niesprzyjających warunkach pogodowych bo w deszczu, obie drużyny atakowały na przemian, raz jedni raz drudzy, dochodziło do nerwowych sytuacji i pod koniec meczu szkoleniowiec Wełny otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Ostatecznie taki wynik meczu się utrzymał, który obejrzało prawie 200 kibiców.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa Budzyń:

Wynik sprawiedliwy, zarówno Skoki jak i my mieliśmy swoje sytuacje na podwyższenie wyniku. Na wyróżnienie zasługują obydwaj bramkarze, którzy w tym meczu byli bardzo dobrze dysponowani.