Bardzo ciekawy mecz Leśnika Margonin z Lubuszaninem Trzcianka

Podczas meczu Leśnika z Lubuszaninem strzelono aż osiem bramek

W sobotę 12 lutego Leśnik Margonin rozegrał mecz sparingowy z zespołem Lubuszanin Trzcianka na obiektach MOSIR Wągrowiec.

Pierwsze minuty meczu to olbrzymia przewaga Leśnika, bo już w 10 minucie Jakub Kołak podał do Pawła Kurnika a ten strzelił pierwszego gola dla Leśnika. Kilka minut później atakujący Paweł Kurnik został sfaulowany, rzut wolny z 25 metra skutecznie wykonał Dariusz Walczak strzelając wysoko ponad mur i zdobywając bramkę dla Leśnika na 2:0, bramkarz Trzcianki lekko musną piłkę, ale nie obronił.

W 31 minucie ładną akcję przeprowadził Tomasz Nijak zdobywając bramkę na 3:0 asystował Adrian Januchowski. Tuż przed końcem meczu zawodnik z Trzcianki wykonywał rzut rożny dośrodkowując i strzałem z główki Marcin Urbański zdobył pierwszą bramkę dla Lubuszanina.

Po przerwie w pierwszej minucie bramka samobójcza Leśnika i było już 3:2. Kilka minut później wyrównującą bramkę zdobył zawodnik testowany z Lubuszanina na 3:3. Lubuszanin przyspieszył i Kuba Baranowski zdobył kolejną bramkę na 3:4 prowadząc z Leśnikiem.
Tuż przed końcem meczu w 88 minucie zawodnik Leśnika dośrodkował i przed samą bramką Mieszko Piechocki pięknie przyjął piłkę i oddał strzał zdobywając gola na 4:4.