Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KRUPSKI MŁYN Kasprowicza od 2 do 16 parzyste, od 17 do 23 nieparzyste; Miarki
Pokaż więcej
Leszek Janusz Zaręba
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
19
(21,59%)
Gerard Roman Piegza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
33
(37,50%)
Iwona Barbara Szaton
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAIR PLAY
36
(40,91%)
Okręg 2
KRUPSKI MŁYN Kasprowicza od 1 do 15 nieparzyste; Leśmiana od 1 do końca nieparzyste; Świerczewskiego
Pokaż więcej
Bogdan Stefan Mika
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
30
(36,59%)
Arkadiusz Krzysztof Stiler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAIR PLAY
8
(9,76%)
Alicja Ziaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR
44
(53,66%)
Okręg 3
KRUPSKI MŁYN 1 Maja; Buczka 1, od 2 do końca parzyste; Leśmiana od 2 do końca parzyste; Leśna
Pokaż więcej
Beata Anna Pyda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(47,54%)
Bogusław Adam Dyląg
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
0
(0%)
Jacek Roman Kiszkis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
64
(52,46%)
Okręg 4
KRUPSKI MŁYN Buczka 3, 5; Główna; Mickiewicza
Pokaż więcej
Stanisław Czesław Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(12,41%)
Mateusz Piotr Jaruszowiec
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
31
(22,63%)
Artur Janusz Dawydzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
40
(29,20%)
Mariusz Leszek Rusinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAIR PLAY
10
(7,30%)
Magdalena Ewa Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR
39
(28,47%)
Okręg 5
KRUPSKI MŁYN Krasickiego; Prusa od 2 do 8 parzyste; Tarnogórska
Pokaż więcej
Mariusz Tadeusz Szewczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(17,44%)
Bogdan Huczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
37
(43,02%)
Jacek Ryszard Kołczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAIR PLAY
21
(24,42%)
Łukasz Stanisław Janczura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR
13
(15,12%)
Okręg 6
KRUPSKI MŁYN Norwida; Powstańców Śląskich; Sienkiewicza; Zawadzkiego
Pokaż więcej
Grzegorz Józef Szewczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(20,16%)
Janusz Władysław Parkitny
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
28
(22,58%)
Adam Sylwester Łuć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
37
(29,84%)
Cezary Józef Stajniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAIR PLAY
34
(27,42%)
Okręg 7
KRUPSKI MŁYN Dąbrowskiego; Prusa od 1 do 7 nieparzyste; Słowackiego
Pokaż więcej
Piotr Paweł Gnielczyk
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
21
(25,93%)
Jolanta Bożena Michałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
32
(39,51%)
Maria Helena Ziaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAIR PLAY
0
(0,00%)
Ewa Adelajda Kluba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR
28
(34,57%)
Okręg 8
KRUPSKI MŁYN Grzegorzewskiej; Prusa od 9 do końca
Pokaż więcej
Franciszek Sufa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(50,65%)
Adam Krzysztof Pielka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
38
(49,35%)
Okręg 9
KRUPSKI MŁYN Ziętek od 1 do 4; od 17 do końca
Pokaż więcej
Zbigniew Stanisław Pęcherz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(55,14%)
Klaudiusz Marcin Kruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
33
(30,84%)
Andrzej Mikołaj Kudlek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAIR PLAY
15
(14,02%)
Okręg 10
KRUPSKI MŁYN Ziętek od 5 do 7
Pokaż więcej
Henryk Zygmunt Ciepłuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3
(4,29%)
Katarzyna Agnieszka Zuterek
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
25
(35,71%)
Roman Andrzej Kulawik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
26
(37,14%)
Marcin Mateusz Orawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR
16
(22,86%)
Okręg 11
KRUPSKI MŁYN Ziętek od 8 do 16
Pokaż więcej
Marek Korneliusz Kapała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(42,86%)
Piotr Kopeć
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
10
(9,52%)
Marek Tomasz Smaruń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
15
(14,29%)
Roman Piotr Piksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR
35
(33,33%)
Okręg 12
POTĘPA Kanol; Łąkowa; Tarnogórska
Pokaż więcej
Barbara Maria Mrozek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(36,04%)
Róża Maria Ochman-Szyguła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
71
(63,96%)
Okręg 13
POTĘPA Brzozowa; Klonowa; Lipowa; Mokra; Nowa; Odmuchów; Słoneczna; Sportowa; Stawowa; Szkolna; Wierzbowa
Pokaż więcej
Halina Maria Palacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(17,29%)
Dominik Lesław Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
28
(21,05%)
Edward Józef Pilarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAIR PLAY
42
(31,58%)
Joachim Polikarp Heidenreich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR
40
(30,08%)
Okręg 14
POTĘPA Leśna od 14 do 16 parzyste, od 19 do 33 i od 35 do końca; Miodowa; Zielona
Pokaż więcej
Andrzej Damian Janus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
58
(55,77%)
Jolanta Wiesława Uliasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR
46
(44,23%)
Okręg 15
POTĘPA Borówkowa, Jagodowa; Jaśminowa; Lawendowa; Leśna od 2 do 13, od 15 do 17 nieparzyste, 18 i 34; Malinowa; Piecucha; Polna; Poziomkowa; Wrzosowa; Żyłka
Pokaż więcej
Stanisław Roman Henkiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(17,65%)
Herbert Franciszek Panchyrz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA KRUPSKI MŁYN"
98
(82,35%)