Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Cekanów, Komorów
Pokaż więcej
Czesław Piotr Słomiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(21,35%)
Agata Maria Kujda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(35,39%)
Marcin Ziajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
26
(7,30%)
Danuta Magdalena Kocik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KOCIK
128
(35,96%)
Okręg 2
Zaborów Pierwszy, Zaborów Drugi
Pokaż więcej
Anna Małgorzata Gawarzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 3
Łazisko, Niebrów
Pokaż więcej
Marian Henryk Sęk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
132
(38,48%)
Eugeniusz Andrzej Gawarzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KOCIK
211
(61,52%)
Okręg 4
Chorzęcin, Godaszewice, Kwiatkówka, Świńsko, Łagiewniki
Pokaż więcej
Danuta Stańczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
162
(45,63%)
Krystyna Pierścińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
193
(54,37%)
Okręg 5
Artur Jodkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(6,78%)
Sławomir Wawrzyńczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
275
(93,22%)
Okręg 6
Tomasz Jabrzyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(47,23%)
Tomasz Marek Kosior
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(26,57%)
Monika Anna Miksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
71
(26,20%)
Okręg 7
Anita Alicja Przybysz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(34,18%)
Piotr Tomasz Kwapisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(26,58%)
Marzena Beata Plich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
124
(39,24%)
Okręg 8
Dąbrowa, Jadwigów, Kolonia Zawada
Pokaż więcej
Bożena Stanisława Jończyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(31,15%)
Halina Adamowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(17,76%)
Edward Antoni Mąkola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
164
(51,09%)
Okręg 9
Wąwał ulice: Cegielniana, Długa, Główna, Krótka, Nowa, Polna, Rumiankowa, Sadowa, Szmaragdowa, Tomaszowska, Willowa, Wiśniowa
Pokaż więcej
Zbigniew Sylwester Gacek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(41,18%)
Zygmunt Szymon Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
160
(58,82%)
Okręg 10
Sługocice, Wąwał ulice: Boczna, Brzozowa, Jeleń, Kolejowa, Krzywa, Leśna, Lipowa, Łączna, Mała, Radosna, Tkacka, Wesoła
Pokaż więcej
Czesław Pawelec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
181
(61,15%)
Maria Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
115
(38,85%)
Okręg 11
Karolinów, Tresta, Swolszewice Małe
Pokaż więcej
Joanna Anna Wawrzyńczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(19,24%)
Małgorzata Beata Robak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(32,07%)
Edyta Gluźniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
167
(48,69%)
Okręg 12
Smardzewice ulice: Brzozowa, Bursztynowa, Diamentowa, Główna numery parzyste od nr 42 do końca oraz numery nieparzyste od nr 131 do końca, Jałowcowa, Jeżynowa, Klonowa, Koralowa, Kryształowa, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Orzechowa, Perłowa, Polna, Pogodna, Południowa, Posła Józefa Ostrowskiego, Rubinowa, Sosnowa, Słoneczna, Szczęśliwa, Szmaragdowa, Turkusowa, Wodna, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Zacisze, Zagajnikowa, Zielona, Złota, Zielone Wzgórze
Pokaż więcej
Weronika Bezat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
123
(39,94%)
Marek Zygmunt Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(33,12%)
Marian Paweł Tomasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
83
(26,95%)
Okręg 13
Smardzewice ulice: Aleja inż. Bohdana Łozińskiego, Główna numery parzyste od nr 2 do nr 40 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 129, prof. Jakuba Tomanka, Wesoła
Pokaż więcej
Barbara Elżbieta Wojtaszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(17,36%)
Kazimierz Czarnecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(34,34%)
Anna Jedynak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
128
(48,30%)
Okręg 14
Smardzewice ulice: Białogórska, Jeneralska, Królowa Droga, Łąkowa, Osiedle Przystopniowe, Ogrodowa, Piliczna, prof. Seweryna Dziubałtowskiego, Stoczek, Źródlana
Pokaż więcej
Katarzyna Duczyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(11,25%)
Anna Katarzyna Jakóbczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(42,55%)
Stanisław Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
152
(46,20%)
Okręg 15
Ciebłowice Duże, Ciebłowice Małe
Pokaż więcej
Czesław Marcin Milczarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
178
(54,27%)
Katarzyna Koziołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
150
(45,73%)