Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Bystrzyca , ulice: Tadeusza Kościuszki nr parzyste od 4 do 68, nr nieparzyste od 1 do 81, Brzegowa, Polna, Cmentarna, Wójcicka, Dobra, Miła, Słoneczna, Różana, Malinowa, Tęczowa, Jagodowa, Poziomkowa, Konwaliowa, Leśna , Krótka, Młynarska, Rzeczna, Henryka Sienkiewicza, Podgórna, Lipowa, Plac Wolności, Nowa
Pokaż więcej
Marcin Paweł Bojakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŁAWA
228
(40,93%)
Anna Pita-Jasińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(14,36%)
Paweł Bubała
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
249
(44,70%)
Okręg 2
Bystrzyca , ulice: Tadeusza Kościuszki nr parzyste od 72, nr nieparzyste od 85, Sosnowa, Chabrowa, Dębowa, Kwiatowa, Grzybowa, Niecała, Gajowa, Brzozowa, Ogrodowa, Kasztanowa, Wrzosowa, Kamienna, Cicha, Bolesława Chrobrego, Szkolna, Jana III Sobieskiego, Juliusza Słowackiego , Władysława Łokietka, Zielona, Generała Józefa Bema, Stefana Czarnieckiego
Pokaż więcej
Paweł Sylwester Mecan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŁAWA
123
(22,91%)
Sławomir Grzegorz Łuszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(22,35%)
Mariusz Bartłomiej Michałowski
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
294
(54,75%)
Okręg 3
Sołectwa: Janików, Stary Górnik, Stary Otok
Pokaż więcej
Paulina Ewa Pióro
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŁAWA
84
(26,50%)
Edward Korotasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(29,34%)
Tomasz Niewodniczański
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
140
(44,16%)
Okręg 4
Sołectwo: Marcinkowice, ulice: Piastowska, Szkolna, Jagiellońska, Słoneczna, Jaworowa, Orzechowa, Kwiatowa, Zielna, Ogrodowa, Spółdzielcza, Wiosenna, Letnia, Nowa, Wrzosowa, Stanowicka, Wrocławska
Pokaż więcej
Kamil Jarosław Niebylski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(25,85%)
Marek Sokołowski
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
350
(74,15%)
Okręg 5
Marcinkowice, ulice: Krucza, Orla, Jastrzębia, Sowia, Sokola, Jankowicka, Cicha, Spokojna, Polna, Sportowa, Świętego Marcina, Jarzębinowa , Malinowa, Wiśniowa, Spacerowa, Słowiańska
Pokaż więcej
Janusz Paweł Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŁAWA
83
(24,56%)
Andrzej Wesołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(37,87%)
Arkadiusz Waldemar Mochnacki
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
127
(37,57%)
Okręg 6
Sołectwo: Stanowice
Pokaż więcej
Michał Leszek Skalny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŁAWA
167
(36,87%)
Jolanta Józefa Romaniewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(24,72%)
Ryszard Stanisław Terlecki
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
174
(38,41%)
Okręg 7
Sołectwa: Sobocisko, Zabardowice , Miłonów
Pokaż więcej
Paweł Tomasz Szyler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŁAWA
145
(45,89%)
Tadeusz Bogusław Gąsior
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
171
(54,11%)
Okręg 8
Sołectwa: Gaj Oławski, Jaczkowice, Marszowice
Pokaż więcej
Zenon Jerzy Magierowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(15,22%)
Stanisław Mieczysław Kohut
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
111
(21,94%)
Artur Piotr Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OŁAWSKIEGO
318
(62,85%)
Okręg 9
Sołectwa: Drzemlikowice, Siecieborowice, Jakubowice, Bolechów, Niwnik, Godzinowice
Pokaż więcej
Damian Tomasz Markowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
187
(49,47%)
Agata Józefa Opioła
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
191
(50,53%)
Okręg 10
Sołectwo: Godzikowice
Pokaż więcej
Ewelina Gabriela Golec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŁAWA
96
(23,24%)
Bogusław Janusz Potoczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OL4W4
109
(26,39%)
Paweł Kowalski
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
208
(50,36%)
Okręg 11
Sołectwa: Gać, Psary, Maszków
Pokaż więcej
Izabela Katarzyna Kościelska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(30,75%)
Ewelina Maria Kruk
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
268
(69,25%)
Okręg 12
Sołectwa: Ścinawa, Ścinawa Polska
Pokaż więcej
Małgorzata Urszula Łabinowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŁAWA
57
(15,66%)
Marcin Mateusz Ziobrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
148
(40,66%)
Tomasz Jarosław Ziobrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OL4W4
29
(7,97%)
Kazimierz Mądrzyk
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
130
(35,71%)
Okręg 13
Sołectwa: Siedlce, Zakrzów, Jankowice, Lizawice
Pokaż więcej
Jacek Seweryn Łągiewczyk
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwa: Owczary, Oleśnica Mała, Jankowice Małe
Pokaż więcej
Łukasz Przemysław Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŁAWA
236
(56,32%)
Mirosława Księżopolska
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
183
(43,68%)
Okręg 15
Sołectwa: Chwalibożyce, Osiek, Niemil
Pokaż więcej
Zygmunt Markowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(27,22%)
Sylwia Emilia Haniszewska
KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
393
(72,78%)