Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Małkinia Górna I ulica Brokowska
Pokaż więcej
Mirosław Wiktor Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
128
(46,89%)
Zdzisław Biszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(21,98%)
Barbara Bogumiła Bugnacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
14
(5,13%)
Włodzimierz Przywoźny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(26,01%)
Okręg 2
Sołectwa: Małkinia Górna I ulice: Kościelna, Ostrowska, 1 Maja, Strażacka, Jana III Sobieskiego, Małkinia Mała-Przewóz
Pokaż więcej
Marcin Zawistowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
209
(60,40%)
Aldona Ołdakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(39,60%)
Okręg 3
Sołectwo Małkinia Górna II ulice: Nurska, Kolejowa, Piaski, Mickiewicza, Sienkiewicza, Lipowa, Biegańskiego, Wilczyńskiego
Pokaż więcej
Adam Michał Przesmycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
192
(40,42%)
Kinga Lucyna Wojtkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(4,00%)
Jerzy Antoni Maliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
72
(15,16%)
Arkadiusz Stanisław Murawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
192
(40,42%)
Okręg 4
Sołectwo Małkinia Górna III ulice: Cicha, Przedszkolna
Pokaż więcej
Jacek Bogdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
178
(39,04%)
Leszek Nakielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
146
(32,02%)
Katarzyna Barbara Szczurowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
132
(28,95%)
Okręg 5
Sołectwo Małkinia Górna III ulica Leśna 3 Sołectwo Małkinia Górna IV ulica Leśna 2, 4, 5, 6, 13, 13A, 14, 16, 16B, 18, 20
Pokaż więcej
Urszula Fidorczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
149
(62,08%)
Piotr Krzepicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
51
(21,25%)
Wojciech Długołęcki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(16,67%)
Okręg 6
Sołectwo Małkinia Górna IV ulica Leśna 7, 9, 11, 22, 24
Pokaż więcej
Michał Adrian Dzięgielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
43
(14,48%)
Magdalena Szulencka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
15
(5,05%)
Leszek Józef Dębek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA DĘBKA
174
(58,59%)
Marek Tomasz Mularczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(21,89%)
Okręg 7
Sołectwo Małkinia Górna V ulice: Chopina, Jana Pawła II, Kochanowskiego, Konopnickiej, Konstytucji 3 Maja, Kopernika, M. C. Skłodowskiej, Słowackiego, Witosa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Żeromskiego, 15 Sierpnia, 11 Listopada
Pokaż więcej
Jan Zygmunt Chaberski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
167
(37,61%)
Cezary Masłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
53
(11,94%)
Zbigniew Nietubyć
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
224
(50,45%)
Okręg 8
Sołectwo Kiełczew
Pokaż więcej
Dorota Koroś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
148
(55,85%)
Jerzy Jakubik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117
(44,15%)
Okręg 9
Sołectwo Prostyń
Pokaż więcej
Mariusz Rytel-Andrianik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
208
(59,09%)
Lidia Małgorzata Sobotka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(40,91%)
Okręg 10
Sołectwa: Borowe, Treblinka (w skład sołectwa Treblinka wchodzą miejscowości Treblinka i Boreczek), Grądy, Poniatowo
Pokaż więcej
Jerzy Maliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
181
(50,00%)
Paweł Złotkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
96
(26,52%)
Oksana Żochowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(23,48%)
Okręg 11
Sołectwa: Kańkowo, Zawisty Podleśne
Pokaż więcej
Grażyna Danuta Długoborska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
85
(22,67%)
Jarosław Bojkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
28
(7,47%)
Józef Jagiełło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
262
(69,87%)
Okręg 12
Sołectwa: Rostki Wielkie, Rostki-Piotrowice, Podgórze-Gazdy, Zawisty Nadbużne
Pokaż więcej
Krzysztof Kołota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
202
(47,42%)
Marcin Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SZYMAŃSKIEGO
114
(26,76%)
Roman Wiesław Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
50
(11,74%)
Maciej Fydrych
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(14,08%)
Okręg 13
Sołectwa: Daniłowo, Daniłówka Pierwsza, Daniłowo-Parcele, Żachy-Pawły, Niegowiec (w skład sołectwa Niegowiec wchodzą miejscowości Niegowiec i Daniłówka Druga)
Pokaż więcej
Arkadiusz Graczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
100
(29,24%)
Daniel Olszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(3,51%)
Arkadiusz Brzózka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
18
(5,26%)
Karol Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(27,78%)
Tadeusz Papuga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TADEUSZA PAPUGA”
117
(34,21%)
Okręg 14
Sołectwa: Orło, Błędnica, Małkinia Dolna
Pokaż więcej
Piotr Gryglaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
128
(30,55%)
Roman Bartłomiej Nowacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(26,49%)
Daniel Liński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
24
(5,73%)
Mirosław Niedźwiedź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(37,23%)
Okręg 15
Sołectwa: Glina, Klukowo, Sumiężne
Pokaż więcej
Leszek Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
280
(66,51%)
Zygmunt Kazanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
141
(33,49%)