Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dobroszyce-ulice: Fabryczna, Kolejowa, Łąkowa, Akacjowa, Sosnowa
Pokaż więcej
Danuta Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
53
(26,90%)
Gabriel Mejta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELA MEJTY
144
(73,10%)
Okręg 2
Dobroszyce-ulice: Osiedlowa, Klonowa, Brzozowa, Sportowa, Lipowa, Przemysłowa, Grzybowa, Owocowa, Dębowa, Okrężna, Rzemieślnicza, Strzelecka, Zakładowa
Pokaż więcej
Andrzej Józef Kasina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
0
(0,00%)
Okręg 3
Dobroszyce-ulice: Kwiatowa, Polna, Trzebnicka, Górna, Wojska Polskiego, Kręta
Pokaż więcej
Paweł Bażycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
0
(0,00%)
Okręg 4
Dobroszyce-ulice: Rynek, Krótka, Ogrodowa, Różana, Wrocławska
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Palma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
0
(0,00%)
Okręg 5
Dobroszyce-ulice: Truskawkowa, Topolowa, 3 Maja, Świerkowa, Wesoła, Stawowa, Malinowa, Oleśnicka, Wschodnia
Pokaż więcej
Zygmunt Maleszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
144
(62,34%)
Łukasz Arkadiusz Misterowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻEMY PABIS SŁAWOMIR
87
(37,66%)
Okręg 6
Dobroszyce–ulice: Parkowa, Zacisze, Prosta, Jesienna, Nowosiedlicka, Pogodna, Wiosenna, Słoneczna, Tęczowa, Wrzosowa, Fiołkowa, Azaliowa, Lawendowa, Liliowa, Szkolna, 11 Listopada, Czereśniowa, Wspólna, Konwaliowa, Wielkopolna, Jasna, Cicha, Spokojna
Pokaż więcej
Andrzej Adam Hold
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
113
(51,60%)
Adrian Zawieja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻEMY PABIS SŁAWOMIR
54
(24,66%)
Tomasz Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PAWLAKA
52
(23,74%)
Okręg 7
Sołectwo: Malerzów, Białe Błoto, Holendry
Pokaż więcej
Andrzej Biłas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo: Sadków, Bartków
Pokaż więcej
Marian Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
100
(59,17%)
Krystyna Buła
KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU
69
(40,83%)
Okręg 9
Sołectwo: Łuczyna
Pokaż więcej
Patrycja Katarzyna Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo: Nowica, Miodary, Nowosiedlice
Pokaż więcej
Waldemar Gerard Doktor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo: Strzelce
Pokaż więcej
Renata Jadwiga Blachnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
89
(42,18%)
Justyna Kamila Kochańska - Tuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻEMY PABIS SŁAWOMIR
122
(57,82%)
Okręg 12
Sołectwo: Dobrzeń od nr 1 do 22 A
Pokaż więcej
Andrzelika Anita Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
59
(47,20%)
Patrycja Barbara Pawinska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(52,80%)
Okręg 13
Sołectwo: Dobrzeń od nr 23 do 64
Pokaż więcej
Maria Teresa Wala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
44
(28,21%)
Daniel Piotr Kubicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻEMY PABIS SŁAWOMIR
53
(33,97%)
Łukasz Baszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(37,82%)
Okręg 14
Sołectwo: Dobra
Pokaż więcej
Irena Maria Sebastjańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
75
(48,70%)
Jadwiga Barbara Barowicz-Iwańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGA BAROWICZ-IWAŃCZYK
43
(27,92%)
Sławomir Andrzej Pabis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻEMY PABIS SŁAWOMIR
21
(13,64%)
Katarzyna Skorna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY SKORNEJ
15
(9,74%)
Okręg 15
Sołectwa: Siekierowice, Mękarzowice
Pokaż więcej
Marek Paweł Lechański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CIOSKA
80
(56,74%)
Józef Ryszard Lebida
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻEMY PABIS SŁAWOMIR
61
(43,26%)