Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bielsko, Chodlik
Pokaż więcej
Anna Kulczycka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(42,45%)
Agnieszka Siedliska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(57,55%)
Okręg 2
Karczmiska Pierwsze Kolonia: ul. Kolejowa, ul. Kwiatowa, ul. Lubelska Nr 2 i 2A, ul. Niwa, ul. Ogrodowa, ul. Opolska-numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 21 i numery parzyste od Nr 2 do Nr 16, ul. Owocowa, ul. Południowa, ul. Sadowa, ul. Szkolna-numery parzyste, ul. Zielona.
Pokaż więcej
Robert Stolarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
33
(19,19%)
Marcin Paweł Piłat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(25,58%)
Michał Walencik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(55,23%)
Okręg 3
Karczmiska Pierwsze: ul. Kołowrót, ul. Kurobie, ul. Pogodna, ul. Tartaczna.
Pokaż więcej
Aneta Smaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
52
(29,05%)
Leszek Jacek Nowaczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(26,82%)
Roman Lipniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(44,13%)
Okręg 4
Karczmiska Pierwsze: ul. Nadrzeczna, ul. Spokojna, ul. Strażacka.
Pokaż więcej
Dorota Matczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
49
(27,84%)
Mariusz Bielenny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(10,23%)
Krzysztof Karaś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(61,93%)
Okręg 5
Karczmiska Pierwsze: ul. Centralna, ul. Lubelska-numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 21, ul. Opolska-numery nieparzyste od Nr 23 do nr 43 i numery parzyste od Nr 18 do Nr 40, ul. Plebanka, ul. Słoneczna, ul. Starowiejska, ul. Szkolna-numery nieparzyste.
Pokaż więcej
Mirosław Motyl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
56
(42,75%)
Jolanta Ewa Pajdowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(57,25%)
Okręg 6
Karczmiska Drugie: ul. Głęboka, ul. Kościelna, ul. Krótka, ul. Lubelska-numery nieparzyste od Nr 23 do Nr 221 i numery parzyste od Nr 4 do Nr 68, ul. Owocowa, ul. Plebanka, ul. Słoneczna, ul. Św. Wawrzyńca, ul. Wesoła, ul. Wygon.
Pokaż więcej
Dawid Kamil Goleń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
31
(19,62%)
Agata Ceglarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(41,14%)
Elżbieta Popiołek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(39,24%)
Okręg 7
Karczmiska Drugie: ul. Starowiejska.
Pokaż więcej
Grażyna Stanisława Romsicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
25
(14,88%)
Jacek Nowaczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(53,57%)
Barbara Karaś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(31,55%)
Okręg 8
Karczmiska Drugie: ul. Folwark, ul. Lubelska-numery nieparzyste od Nr 223 do Nr 271 b i numery parzyste od 70 do 110, ul. Polna, ul. Rejtmanówka, ul. Wschodnia, Wymysłów.
Pokaż więcej
Grzegorz Rodzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
49
(38,89%)
Małgorzata Karaś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(27,78%)
Sylwester Pastwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(33,33%)
Okręg 9
Głusko Duże Kolonia, Górki.
Pokaż więcej
Edyta Mędyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
43
(30,94%)
Michał Podgajny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(35,97%)
Katarzyna Anna Bartnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(33,09%)
Okręg 10
Głusko Duże, Głusko Małe.
Pokaż więcej
Marta Anna Radomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
31
(19,38%)
Ryszard Andrzej Tracz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(43,13%)
Dorota Rutyna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(37,50%)
Okręg 11
Wolica, Wolica Kolonia.
Pokaż więcej
Ewa Anna Czopek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
32
(21,05%)
Bożena Danuta Drążewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(40,79%)
Jacek Bojarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(38,16%)
Okręg 12
Jolanta Śliwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
24
(15,89%)
Alicja Bełcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(47,68%)
Lucyna Kobiałka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(36,42%)
Okręg 13
Noworąblów, Zaborze.
Pokaż więcej
Tomasz Rogala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI
57
(31,15%)
Wiesław Cholewa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(42,62%)
Katarzyna Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(26,23%)
Okręg 14
Marcin Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA
128
(80,00%)
Edward Grabczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(20,00%)
Okręg 15
Jaworce, Mieczysławka, Słotwiny-Czerwone Łąki, Uściąż Kolonia, Zagajdzie.
Pokaż więcej
Janina Janicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(63,38%)
Marlena Łazińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(36,62%)