Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Przewóz obejmujące miejscowości: Przewóz, Prądzonka, Lipuszek, Bukówki.
Pokaż więcej
Radosław Wojciech Wetrow
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
25
(27,17%)
Edmund Stefan Jaszul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
67
(72,83%)
Okręg 2
Sołectwo Sominy obejmujące miejscowości Sominy, Sominki.
Pokaż więcej
Daniel Mariusz Wasiniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
53
(37,32%)
Monika Lucyna Gierszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
89
(62,68%)
Okręg 3
Część sołectwa Studzienice obejmująca ulice: Kaszubska, Dworcowa, Wczasowa, Łąkowa i miejscowość Chabzewo.
Pokaż więcej
Paweł Tadeusz Gostomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
33
(28,70%)
Grzegorz Bobik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
43
(37,39%)
Radosław Studziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
39
(33,91%)
Okręg 4
Część sołectwa Studzienice obejmująca ulice: Górna, Pogodna, Radosna, Wąska, Polna, Wspólna, Zielona, Słoneczna, Spacerowa, Klonowa, Osiedle Leśne.
Pokaż więcej
Danuta Anna Sikorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
19
(17,92%)
Dominik Chylewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
36
(33,96%)
Karol Jan Gostomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
51
(48,11%)
Okręg 5
Część sołectwa Studzienice obejmująca ulice: Topolowa, Spokojna, Brzozowa, Piastowska.
Pokaż więcej
Wojciech Bartłomiej Werra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
48
(35,29%)
Artur Piotr Pawelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
42
(30,88%)
Zbigniew Stefan Zwara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
46
(33,82%)
Okręg 6
Część sołectwa Studzienice obejmująca ulice: Kwiatowa, Krótka, Miła, Sosnowa, Prosta, Wrzosowa, Osiedle Letniskowe, Osiedle Jeziorne.
Pokaż więcej
Leszek Bartłomiej Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
34
(36,17%)
Józef Paweł Pela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
22
(23,40%)
Artur Dominik Kobiella
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
38
(40,43%)
Okręg 7
Sołectwo Osława-Dąbrowa, obejmujące miejscowości: Osława-Dąbrowa, Róg – gajówka.
Pokaż więcej
Alina Lucyna Pobłocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
64
(45,39%)
Piotr Roman Pałubicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
31
(21,99%)
Marcin Roman Kuczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
46
(32,62%)
Okręg 8
Sołectwo Skwierawy, obejmujące miejscowości: Skwierawy, Róg, Widno.
Pokaż więcej
Alicja Agnieszka Męcykalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
28
(33,73%)
Weronika Maria Pela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
0
(0,00%)
Henryk Cybulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
55
(66,27%)
Okręg 9
Część sołectwa Półczno numery: od 1 do 22, z wyłączeniem numeru 23, oraz numery 25, 27, 29, 33 i od numeru 35 do numeru 55.
Pokaż więcej
Bernadeta Myszk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
45
(28,85%)
Irena Kostrub
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
77
(49,36%)
Marzena Katarzyna Kostrub
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
34
(21,79%)
Okręg 10
Część sołectwa Półczno: numer 24 i od numeru 26 do 26 Z, od numeru 28 do 28 Z, od numeru 30 do numeru 32, numer 34 i od numeru 55 A. Sołectwo Łąkie obejmujące miejscowości: Łąkie, Cechyny, Jabłończ Wielki, Łubieniec, Ociaskowo. Sołectwo Czarna Dąbrowa.
Pokaż więcej
Damian Paweł Prądzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
40
(20,41%)
Dimitar Yanchev Genchev
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
66
(33,67%)
Jerzy Józef Breza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
90
(45,92%)
Okręg 11
Sołectwo Kłączno obejmujące miejscowości: Kłączno, Okuny, Osowo, Dzierżążnik, Małe.
Pokaż więcej
Jarosław Janusz Mielewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
55
(73,33%)
Katarzyna Anna Werra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
20
(26,67%)
Okręg 12
Sołectwo Rabacino obejmujące miejscowość Rabacino.
Pokaż więcej
Teresa Danuta Kaiser
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
27
(41,54%)
Piotr Łoza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
6
(9,23%)
Jarosław Grzegorz Łoza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
32
(49,23%)
Okręg 13
Część sołectwa Ugoszcz numery: od 1 do 13 i od numeru 49 do numeru 64.
Pokaż więcej
Dawid Piotr Litwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
94
(69,12%)
Piotr Płotka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
42
(30,88%)
Okręg 14
Część sołectwa Ugoszcz numery: od 14 do 24, od numeru 35 do numeru 48 Z i od numeru 65 do numeru 83.
Pokaż więcej
Renata Małgorzata Szok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
49
(49,49%)
Maria Magdalena Suchta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
50
(50,51%)
Okręg 15
Część sołectwa Ugoszcz numery: od 25 do 34 i od numeru 84.
Pokaż więcej
Piotr Grzegorz Parlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STUDZIENICE - NASZ WSPÓLNY DOM
51
(48,57%)
Marek Pluto Prądzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNE
25
(23,81%)
Maciej Mateusz Szok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
29
(27,62%)