Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Białka
Pokaż więcej
Bernard Roman Janowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
39
(27,66%)
Zbigniew Jan Węcławik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(32,62%)
Sylwester Robert Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
44
(31,21%)
Grzegorz Godula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHWASZCZ
12
(8,51%)
Okręg 2
Sołectwo Niemienice
Pokaż więcej
Zbigniew Chwała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
40
(25,48%)
Andrzej Konstanty Szostak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
52
(33,12%)
Edyta Giereś - Jaworska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(21,66%)
Józef Mirosław Piątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHWASZCZ
31
(19,75%)
Okręg 3
Sołectwo Rońsko Sołectwo Zażółkiew
Pokaż więcej
Marian Janusz Atras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
43
(26,38%)
Adam Zdżyłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(7,36%)
Wanda Grażyna Domańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
106
(65,03%)
Dorota Marczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHWASZCZ
2
(1,23%)
Okręg 4
Sołectwo Jaślików Sołectwo Niemienice-Kolonia
Pokaż więcej
Jan Szymaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
55
(24,34%)
Barbara Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
32
(14,16%)
Anna Katarzyna Buk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(13,27%)
Krzysztof Golec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
90
(39,82%)
Jacek Piotr Bojarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHWASZCZ
19
(8,41%)
Okręg 5
Sołectwo Zakręcie
Pokaż więcej
Agnieszka Błaziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
101
(50,00%)
Ryszard Jan Zadrąg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
46
(22,77%)
Kinga Barbara Żebrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
50
(24,75%)
Agnieszka Chwaszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHWASZCZ
5
(2,48%)
Okręg 6
Sołectwo Stężyca-Kolonia Sołectwo Stężyca Łęczyńska Sołectwo Stężyca Nadwieprzańska
Pokaż więcej
Patrycja Agnieszka Smyl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
47
(16,43%)
Krystyna Justyna Biernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
57
(19,93%)
Marcin Józef Liśkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(24,83%)
Agnieszka Czarnecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
28
(9,79%)
Daniel Haratym
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHWASZCZ
83
(29,02%)
Okręg 7
Sołectwo Latyczów Sołectwo Widniówka
Pokaż więcej
Leokadia Miszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
89
(36,03%)
Marian Witold Bartyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
118
(47,77%)
Olga Maria Chwaszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHWASZCZ
40
(16,19%)
Okręg 8
Sołectwo Krupe
Pokaż więcej
Piotr Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
55
(18,64%)
Magdalena Nowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
95
(32,20%)
Sławomir Pacan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(18,31%)
Sylwia Elżbieta Panas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
50
(16,95%)
Krzysztof Pędziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PĘDZIŃSKIEGO
41
(13,90%)
Okręg 9
Sołectwo Czarnoziem Sołectwo Krynica Sołectwo Ostrów Krupski
Pokaż więcej
Henryk Bogdan Szewczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
42
(19,81%)
Albert Franciszek Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
55
(25,94%)
Damian Sowa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(19,81%)
Jerzy Mirosław Pastuszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
73
(34,43%)
Okręg 10
Sołectwo Bzite Sołectwo Józefów Sołectwo Krupiec
Pokaż więcej
Anita Amelia Sokół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
108
(37,37%)
Sławomir Franciszek Falenta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
78
(26,99%)
Barbara Kazimiera Mielniczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(20,42%)
Jolanta Kasprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
44
(15,22%)
Okręg 11
Sołectwo Kasjan Sołectwo Wincentów
Pokaż więcej
Leszek Franciszek Szeniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
120
(53,57%)
Waldemar Andrzej Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
39
(17,41%)
Marcin Gozdecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(21,43%)
Anna Magdalena Fryga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
17
(7,59%)
Okręg 12
Osiedle "Cukrowni Krasnystaw" w Siennicy Nadolnej: Bloki oznaczone Nr 4, 5, 6, 15A, 15B, 15C, 15G oraz blok od Nr 1 - 3 (os. Polana)
Pokaż więcej
Robert Marcin Ćwirta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
208
(56,99%)
Maria Rogowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
63
(17,26%)
Janina Szawarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(25,75%)
Okręg 13
Sołectwo Siennica Nadolna
Pokaż więcej
Agnieszka Joanna Figlarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
87
(42,03%)
Marek Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
48
(23,19%)
Dariusz Bojarczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(18,36%)
Magdalena Katarzyna Sawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
34
(16,43%)
Okręg 14
Sołectwo Małochwiej Duży
Pokaż więcej
Mirosław Berbeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
178
(60,96%)
Barbara Monika Burdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
26
(8,90%)
Joanna Czuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(16,78%)
Tomasz Daniel Dzida
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHWASZCZ
39
(13,36%)
Okręg 15
Sołectwo Małochwiej Mały Sołectwo Zastawie-Kolonia
Pokaż więcej
Barbara Katarzyna Troć-Rawiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY GAJOWIAK-POWROŹNIK
50
(17,54%)
Wiesław Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ GRABEK
46
(16,14%)
Jacek Mataczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(21,75%)
Andrzej Zbigniew Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARCZUKA
92
(32,28%)
Katarzyna Szostak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHWASZCZ
35
(12,28%)