Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Obszary: Śródmieście, Miasto Kazimierzowskie, Planty, Osiedle XV-lecia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Tomasz Wojciech Gogacz
748
(4,38%)
-
2
Robert Maciej Fiszer
779
(4,57%)
-
3
Mirosław Jan Rejczak
1 297
(7,60%)
-
5
Grażyna Jolanta Syta
443
(2,60%)
-
6
Anna Kiepiel
503
(2,95%)
-
7
Anna Szulborska
112
(0,66%)
-
4
Dariusz Wojciech Chłopicki
389
(2,28%)
-
1
Artur Edward Standowicz
1 684
(9,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Marzena Dorota Wróbel
566
(3,32%)
-
3
Anna Aldona Pawelec
67
(0,39%)
-
4
Michał Mikołaj Pawiński
48
(0,28%)
-
8
Julita Wójcik
91
(0,53%)
-
2
Monika Jakubowska
142
(0,83%)
-
6
Grzegorz Sylwester Stefański
39
(0,23%)
-
5
Daniel Jarosław Jasiński
46
(0,27%)
-
7
Aneta Katarzyna Chrost
48
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE
-
5
Tadeusz Szumiata
74
(0,43%)
-
8
Michał Sławomir Kupisz
276
(1,62%)
-
1
Jarosław Piotr Kowalik
380
(2,23%)
-
4
Tatiana Cecylia Kaplińska
120
(0,70%)
-
2
Stanisław Ryszard Urbańczyk
91
(0,53%)
-
3
Hubert Maksymilian Kaczmarski
77
(0,45%)
-
6
Magdalena Ewa Sulich - Parzonko
28
(0,16%)
-
7
Katarzyna Marzena Wróbel
157
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN
-
1
Jerzy Zawodnik
2 868
(16,81%)
-
2
Wioletta Alicja Kotkowska
1 234
(7,23%)
-
3
Robert Stanisław Utkowski
718
(4,21%)
-
5
Elżbieta Sobkowiak
204
(1,20%)
-
4
Dawid Michał Ruszczyk
503
(2,95%)
-
6
Karol Ferdynand Semik
628
(3,68%)
-
7
Marek Wacław Kwiatkowski
323
(1,89%)
-
8
Iwona Agnieszka Zwolińska
365
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA
-
2
Małgorzata Ewa Sambor
50
(0,29%)
-
3
Waldemar Jan Olejnik
7
(0,04%)
-
1
Mateusz Waśkiewicz
130
(0,76%)
-
5
Kamil Tomasz Szczepanik
18
(0,11%)
-
4
Maja Izabela Auguścik
9
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Adam Benon Duszyk
395
(2,31%)
-
6
Anetta Minda
28
(0,16%)
-
7
Paulina Urszula Leśniewska
26
(0,15%)
-
3
Zbigniew Jan Sandomierski
25
(0,15%)
-
2
Dorota Ewa Wendler
25
(0,15%)
-
4
Remigiusz Paweł Gołąbek
167
(0,98%)
-
5
Witold Jan Fus
16
(0,09%)
-
8
Paweł Andrzej Gregorek
38
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
7
Dorota Morawska
28
(0,16%)
-
8
Mirosław Mariusz Kwapień
31
(0,18%)
-
1
Dominik Piotr Hebda
198
(1,16%)
-
3
Grzegorz Piotr Kowalik
53
(0,31%)
-
5
Katarzyna Walczewska
38
(0,22%)
-
2
Jerzy Adam Stachurski
57
(0,33%)
-
4
Dagmara Tkaczyk
46
(0,27%)
-
6
Iwona Elżbieta Pożyczka
34
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO
-
2
Katarzyna Ewa Kucharczyk
148
(0,87%)
-
7
Agata Wiktoria Drabik
26
(0,15%)
-
1
Diana Katarzyna Walkiewicz
227
(1,33%)
-
6
Dominik Ćwiek
12
(0,07%)
-
5
Agnieszka Sylwia Stefańska
39
(0,23%)
-
4
Milena Kinga Fronk
24
(0,14%)
-
3
Daniel Rutkowski
74
(0,43%)
-
8
Piotr Grzegorz Stępień
47
(0,28%)
Okręg 2
Obszary: część Ustronia od Alei Grzecznarowskiego w kierunku południowym, Prędocinek, Młodzianów, Godów, Malczew, Idalin, Janiszpol, Nowiny Malczewskie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Piotr Kotwicki
1 409
(8,99%)
-
1
Dariusz Wójcik
2 751
(17,55%)
-
4
Andrzej Kazimierz Sobieraj
362
(2,31%)
-
3
Iwona Elżbieta Ścibor
267
(1,70%)
-
5
Ewa Karolina Czerwińska
403
(2,57%)
-
6
Edyta Anna Tkaczyk-Zych
381
(2,43%)
-
7
Andrzej Franciszek Nowak
196
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Agnieszka Hołuj
358
(2,28%)
-
1
Jerzy Krzysztof Kaczkowski
283
(1,81%)
-
4
Joanna Kosior
68
(0,43%)
-
3
Bartłomiej Andrzej Skrzek
232
(1,48%)
-
6
Mariola Miałkowska
53
(0,34%)
-
7
Arkadiusz Głaz
83
(0,53%)
-
5
Wojciech Skipirzepa
69
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE
-
4
Piotr Dąbrówka
46
(0,29%)
-
1
Robert Dębicki
377
(2,41%)
-
2
Marcin Ziemowit Fogiel
238
(1,52%)
-
3
Ireneusz Franciszek Owczarek
152
(0,97%)
-
5
Małgorzata Favorito
98
(0,63%)
-
7
Ilona Mariola Lipińska
121
(0,77%)
-
6
Barbara Maria Magiera
57
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN
-
1
Radosław Witkowski
3 233
(20,63%)
-
6
Anna Halina Ostrowska
197
(1,26%)
-
2
Andrzej Łuczycki
455
(2,90%)
-
3
Magdalena Dorota Lasota
918
(5,86%)
-
4
Robert Chrobotowicz
467
(2,98%)
-
5
Monika Edyta Domańska
130
(0,83%)
-
7
Piotr Krzysztof Skrodzki
189
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA
-
5
Jolanta Magdalena Cieślik
16
(0,10%)
-
1
Tobiasz Jarosław Jagiełło
118
(0,75%)
-
3
Barbara Helena Gregorek
9
(0,06%)
-
2
Łukasz Stopka
130
(0,83%)
-
4
Damian Patryk Dryja
14
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Anna Warchoł
49
(0,31%)
-
1
Monika Aleksandra Staniszewska
228
(1,45%)
-
5
Monika Czyż
39
(0,25%)
-
6
Jan Ambroży Głowacki
13
(0,08%)
-
2
Paweł Sojka
49
(0,31%)
-
3
Maciej Łukasz Słyk
69
(0,44%)
-
7
Adam Kuszewski
27
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Hubert Idziak
41
(0,26%)
-
5
Renata Edyta Wesołowska
30
(0,19%)
-
6
Karolina Marta Badowska
31
(0,20%)
-
7
Emil Karol Wydra
30
(0,19%)
-
3
Natalia Maria Tomczyk
31
(0,20%)
-
2
Monika Nowotarska
86
(0,55%)
-
1
Paweł Kołtun
83
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO
-
7
Michał Paszkiewicz
25
(0,16%)
-
1
Jan Pszczoła
413
(2,64%)
-
6
Ewelina Jaworska
26
(0,17%)
-
2
Katarzyna Cielecka
425
(2,71%)
-
4
Emilia Grabusińska
16
(0,10%)
-
5
Herbert Olaf Lipiński
16
(0,10%)
-
3
Sławomir Paweł Krawczyk
64
(0,41%)
Okręg 3
Obszary: Południe, Żakowice, Potkanów, Krychnowice, Jeżowa Wola, Pruszaków, Wośniki, Kończyce, Borki, Halinów, Kierzków, Kozia Góra, część Wacyna od ul. Przytyckiej w kierunku południowym, część Zamłynia od ulicy Głównej w kierunku południowym, Stare Miasto.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Robert Wojciech Pluta
212
(1,17%)
-
6
Krzysztof Jerzy Szewczyk
228
(1,26%)
-
8
Justyna Anna Byzdra
341
(1,88%)
-
3
Marcin Kaca
3 690
(20,31%)
-
1
Łukasz Podlewski
1 718
(9,46%)
-
2
Kazimierz Staszewski
659
(3,63%)
-
4
Teresa Maria Skoczek
545
(3,00%)
-
5
Barbara Małgorzata Pokorska
358
(1,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Piotr Stefan Fundowicz
308
(1,70%)
-
2
Marek Jacek Skórkiewicz
145
(0,80%)
-
6
Anna Irena Skrok
54
(0,30%)
-
5
Patrycja Magdalena Skrzypek
60
(0,33%)
-
3
Paweł Daniel Sztuka
26
(0,14%)
-
4
Aleksandra Zofia Paciorek
62
(0,34%)
-
7
Tomasz Łuczakiewicz
30
(0,17%)
-
8
Wojciech Jakub Słyk
38
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE
-
8
Wojciech Tadeusz Kacperski
26
(0,14%)
-
2
Jarosław Franciszek Gajda
352
(1,94%)
-
4
Henryk Dudek
67
(0,37%)
-
6
Tomasz Paweł Dygas
142
(0,78%)
-
7
Urszula Wanda Cis
63
(0,35%)
-
1
Agnieszka Gierwatowska
489
(2,69%)
-
5
Katarzyna Janicka
53
(0,29%)
-
3
Rafał Bojarski
190
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN
-
2
Zbigniew Piotr Neska
909
(5,00%)
-
1
Katarzyna Kalinowska
2 611
(14,37%)
-
3
Jakub Łuczycki
268
(1,48%)
-
4
Agnieszka Ewa Prokopczyk-Tulik
260
(1,43%)
-
6
Lech Adam Barszcz
281
(1,55%)
-
5
Anetta Malmon-Tomczyk
307
(1,69%)
-
7
Marcin Robert Kaca
444
(2,44%)
-
8
Marcin Dąbrowski
399
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA
-
4
Marta Kowalczyk
17
(0,09%)
-
5
Dorota Barbara Bączek
5
(0,03%)
-
1
Miłosz Anduła
82
(0,45%)
-
3
Maksymilian Przemysław Kaca
114
(0,63%)
-
2
Janusz Michał Cieślik
32
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Piotr Władysław Szymański
35
(0,19%)
-
5
Justyna Lesiak-Kowalczyk
24
(0,13%)
-
2
Tomasz Sławomir Rybski
86
(0,47%)
-
1
Agnieszka Barbara Stolarczyk
592
(3,26%)
-
6
Tomasz Andrzej Rojek
33
(0,18%)
-
4
Lidia Emilia Dłużewska-Dworak
287
(1,58%)
-
7
Bogdan Wojciech Jończyk
26
(0,14%)
-
8
Łukasz Michał Guzowski
23
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Hubert Jacek Wołowiec
137
(0,75%)
-
2
Małgorzata Niemiec
34
(0,19%)
-
5
Konrad Guliński
15
(0,08%)
-
4
Anna Krystyna Skrok
13
(0,07%)
-
6
Agnieszka Gajewska
47
(0,26%)
-
8
Jacek Świostek
43
(0,24%)
-
3
Anna Kapusta
47
(0,26%)
-
7
Marzena Świś
9
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO
-
1
Rafał Leszek Czajkowski
607
(3,34%)
-
7
Martyna Małgorzata Jaroszek
14
(0,08%)
-
2
Michał Grzegorz Wójcik
174
(0,96%)
-
3
Paweł Zdzisław Piwowarczyk
78
(0,43%)
-
6
Emilia Rybińska
112
(0,62%)
-
5
Patryk Rogacki
50
(0,28%)
-
8
Alicja Grażyna Wojciechowska-Iwańczuk
19
(0,10%)
-
4
Beata Elżbieta Nowak
74
(0,41%)
Okręg 4
Gołębiów II, Obozisko, Kaptur, część Zamłynia od ul. Głównej w kierunku północnym, Wacyn od ulicy Przytyckiej w kierunku północnym, Koniówka, Osiedle Akademickie, Brzustówka, Michałów, Młynek Janiszewski, Józefów, Mleczna, Huta Józefowska, Firlej, Krzewień, Wincentów, Wielogóra, Wólka Klwatecka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jerzy Pacholec
749
(4,03%)
-
7
Mariusz Bartosiak
301
(1,62%)
-
6
Krzysztof Maciej Chrzanowski
122
(0,66%)
-
8
Mateusz Jan Kuźmiuk
1 867
(10,05%)
-
1
Kinga Bogusz
1 362
(7,33%)
-
5
Aneta Justyna Stańczyk
280
(1,51%)
-
4
Marek Sołśnia
709
(3,82%)
-
3
Katarzyna Pastuszka - Chrobotowicz
1 142
(6,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Grażyna Soja
117
(0,63%)
-
5
Aneta Pająk
103
(0,55%)
-
6
Konrad Aleksander Litwin
18
(0,10%)
-
1
Jan Maniak
386
(2,08%)
-
3
Piotr Kołodziejczyk
165
(0,89%)
-
7
Jarosław Gutowski
46
(0,25%)
-
8
Ryszard Kwiatkowski
60
(0,32%)
-
4
Anastazja Monika Staszewska
161
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE
-
4
Piotr Artur Kostkiewicz
125
(0,67%)
-
7
Alicja Magdalena Parszewska
64
(0,34%)
-
8
Jan Sobolewski
148
(0,80%)
-
1
Kazimierz Grzegorz Woźniak
1 351
(7,27%)
-
2
Jacek Robert Szlegier
112
(0,60%)
-
6
Janusz Paweł Rogala
262
(1,41%)
-
3
Małgorzata Bogumiła Standowicz
193
(1,04%)
-
5
Joanna Jolanta Rutka
221
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN
-
2
Marta Ewelina Michalska - Wilk
1 706
(9,18%)
-
6
Mateusz Wojcieszak
443
(2,39%)
-
1
Mateusz Roman Tyczyński
1 959
(10,55%)
-
4
Paweł Łukasz Pastuszka
351
(1,89%)
-
5
Ewa Danuta Gawryś
120
(0,65%)
-
7
Piotr Jerzy Szprendałowicz
617
(3,32%)
-
8
Jolanta Monika Sokołowska
304
(1,64%)
-
3
Jarosław Grzegorz Rabenda
668
(3,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA
-
2
Piotr Andrzej Marecki
36
(0,19%)
-
5
Ewa Bożena Książka
11
(0,06%)
-
3
Aneta Szymańska
22
(0,12%)
-
1
Cezary Józef Stąpor
71
(0,38%)
-
4
Piotr Miłosz Ziętek
16
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krzysztof Ferensztajn
319
(1,72%)
-
2
Jacek Kosiec
121
(0,65%)
-
3
Małgorzata Franciszka Kundys
35
(0,19%)
-
7
Włodzimierz Wincenty Pujanek
48
(0,26%)
-
5
Jarosław Mirosław Bąk
28
(0,15%)
-
6
Małgorzata Malwina Chmielewska
31
(0,17%)
-
4
Maria Janina Mazurek
41
(0,22%)
-
8
Monika Strzelec
36
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Artur Adam Kupidura
39
(0,21%)
-
3
Joanna Ewa Fituch
50
(0,27%)
-
1
Eugeniusz Jacek Woźniak
236
(1,27%)
-
2
Dariusz Michał Wydra
116
(0,62%)
-
5
Karolina Ewa Tkaczyk
35
(0,19%)
-
6
Jacek Stachowicz
18
(0,10%)
-
8
Łukasz Szymczak
32
(0,17%)
-
7
Martyna Anna Sułkowska
32
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO
-
5
Jacek Grzegorz Małysa
36
(0,19%)
-
1
Karol Gliński
441
(2,37%)
-
4
Mariusz Stanisław Warchoł
44
(0,24%)
-
2
Jerzy Andrzej Stobiecki
60
(0,32%)
-
3
Dariusz Sołśnia
271
(1,46%)
-
8
Dorota Natalia Wasilewska
39
(0,21%)
-
6
Małgorzata Ewa Jędra
39
(0,21%)
-
7
Katarzyna Anna Różycka
39
(0,21%)
Okręg 5
Obszary: Glinice, Długojów, Długojów Górny, Malenice, Sadków, Dzierzków, część Ustronia od Alei Grzecznarowskiego w kierunku północno-wschodnim, Osiedle Nad Potokiem, Gołębiów, Gołębiów I, Rajec Szlachecki, Stara Wola Gołębiowska, Nowa Wola Gołębiowska, Rajec Poduchowny, północna część Idalina, wschodnia część Śródmieścia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Karol Adam Gutkowicz
1 659
(10,68%)
-
2
Adam Sławomir Bocheński
1 645
(10,59%)
-
3
Małgorzata Danuta Półbratek
693
(4,46%)
-
4
Wiesław Mieczysław Mizerski
364
(2,34%)
-
5
Marcin Majewski
787
(5,07%)
-
6
Agnieszka Anna Urbańska
526
(3,39%)
-
7
Joanna Barbara Kunowska
342
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Jerzy Skórkiewicz
260
(1,67%)
-
7
Leszek Pożyczka
206
(1,33%)
-
5
Anna Iwona Bartosiewicz
73
(0,47%)
-
1
Piotr Robert Sztuka
240
(1,55%)
-
6
Anna Marlena Wolak
55
(0,35%)
-
4
Bartłomiej Dudek
49
(0,32%)
-
2
Mariola Urszula Pronobis
98
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE
-
7
Marcin Szewczyk
108
(0,70%)
-
4
Magdalena Anna Dziocha
159
(1,02%)
-
5
Maria Dorota Kwiecień
51
(0,33%)
-
1
Ryszard Jan Fałek
598
(3,85%)
-
2
Wojciech Szczepan Bernat
164
(1,06%)
-
3
Jakub Kowalski
105
(0,68%)
-
6
Justyna Emilia Konopka
64
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN
-
4
Roman Korczyński
267
(1,72%)
-
2
Wiesław Wędzonka
569
(3,66%)
-
1
Konrad Mirosław Frysztak
3 038
(19,56%)
-
5
Aleksandra Justyna Szczęsna
297
(1,91%)
-
7
Adam Tokarski
258
(1,66%)
-
3
Małgorzata Jolanta Zając
457
(2,94%)
-
6
Patrycja Katarzyna Biesiadecka
313
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA
-
7
Monika Barbara Jagiełło
20
(0,13%)
-
1
Marek Auguścik
94
(0,61%)
-
6
Jacek Lewicki
6
(0,04%)
-
2
Edyta Magdalena Olejnik
21
(0,14%)
-
3
Dominik Kuczyński
8
(0,05%)
-
5
Anna Maria Anduła
5
(0,03%)
-
4
Marcin Zbigniew Kaca
31
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Sylwia Maciejewska
26
(0,17%)
-
7
Grzegorz Włodzimierz Okrój
23
(0,15%)
-
4
Stefan Andrzej Wlazło
24
(0,15%)
-
3
Barbara Anna Dębska-Janusz
41
(0,26%)
-
2
Bartosz Bednarczyk
269
(1,73%)
-
1
Józef Bakuła
202
(1,30%)
-
6
Paulina Katarzyna Małaczek
9
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIEŻUCH MICHAŁ
-
2
Karolina Weronika Gregorczyk
1
(0,01%)
-
3
Ewelina Magdalena Gawryjołek
2
(0,01%)
-
4
Anna Bogumiła Cieżuch
4
(0,03%)
-
5
Łukasz Marcin Warchoł
15
(0,10%)
-
1
Michał Wojciech Cieżuch
236
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Rafał Grzegorz Kowalik
170
(1,09%)
-
6
Aneta Walczak
45
(0,29%)
-
7
Jacek Roman Karpiński
32
(0,21%)
-
3
Berta Teresa Burandt
18
(0,12%)
-
5
Joanna Tomczyk
35
(0,23%)
-
2
Michał Piotr Kwiatkowski
61
(0,39%)
-
4
Andrzej Boczyński
40
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO
-
1
Alicja Cichawa
195
(1,26%)
-
7
Grzegorz Figura
124
(0,80%)
-
6
Daria Elżbieta Stępień
13
(0,08%)
-
3
Joanna Pawłowska
38
(0,24%)
-
2
Andrzej Drachal
120
(0,77%)
-
5
Piotr Kucharczyk
109
(0,70%)
-
4
Edyta Sosnowska
46
(0,30%)