Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Raba Wyżna (część): domy od nr 688 do nr 799; Sołectwo Bielanka
Pokaż więcej
Stanisław Jan Sabura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(23,91%)
Sylwia Anna Krauzowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
261
(76,09%)
Okręg 2
Sołectwo Raba Wyżna (część): domy od nr 1 do nr 53, od nr 55 do nr 132, od nr 139 do nr 141, od nr 143 do nr 145, od nr 149 do nr 152, od nr 155 do nr 163, od nr 165 do nr 209, od nr 800 do końca
Pokaż więcej
Adam Budka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(22,42%)
Szymon Wojciech Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ŁACH
131
(33,00%)
Paweł Krzysztof Wojdyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
177
(44,58%)
Okręg 3
Sołectwo Raba Wyżna (część): domy nr 54, od nr 133 do nr 138, 142, od nr 146 do nr 148, od nr 153 do nr 154, 164, od nr 210 do nr 392, 396, 400
Pokaż więcej
Jacek Andrzej Czajkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(20,77%)
Daniel Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ŁACH
81
(19,57%)
Alicja Targosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
247
(59,66%)
Okręg 4
Sołectwo Raba Wyżna (część): domy od nr 393 do nr 394, od nr 397 do nr 399, od nr 401 do nr 538
Pokaż więcej
Grzegorz Tomasz Sabura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(10,56%)
Tomasz Łach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ŁACH
91
(30,03%)
Agnieszka Bernadeta Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
54
(17,82%)
Adam Jan Sawina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW -2018- ADAMA SAWINY
126
(41,58%)
Okręg 5
Sołectwo Raba Wyżna (część): domy nr 395, od nr 539 do nr 687
Pokaż więcej
Danuta Teresa Kubowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(7,82%)
Jacek Antoni Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
112
(38,10%)
Aleksandra Teresa Antolak-Rust
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIATU NOWOTARSKIEGO
159
(54,08%)
Okręg 6
Sołectwo Sieniawa (część): domy od nr 1 do nr 80, od nr 238 do nr 324, 330, 332, 333, 336
Pokaż więcej
Grzegorz Piotr Macioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(11,00%)
Sylwia Katarzyna Matejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
134
(43,37%)
Grzegorz Józef Parzygnat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA
141
(45,63%)
Okręg 7
Sołectwo Sieniawa (część): domy od nr 81 do nr 237, od nr 325 do nr 329, 331, 334, 338
Pokaż więcej
Szczepan Dziwisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(10,96%)
Monika Genowefa Lasak-Zubrzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ŁACH
68
(22,59%)
Tadeusz Chlebek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA
200
(66,45%)
Okręg 8
Sołectwo Rokiciny Podhalańskie (część): domy od nr 28 do nr 127, od nr 134 do nr 147, od nr 243 do nr 245
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Majchrowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(12,76%)
Michał Domałaczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ŁACH
38
(13,10%)
Grzegorz Wojciech Żądło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
146
(50,34%)
Józef Tadeusz Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA
69
(23,79%)
Okręg 9
Sołectwo Podsarnie
Pokaż więcej
Zbigniew Dziwisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(6,52%)
Zofia Kadłubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
180
(55,90%)
Teodor Siarka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIATU NOWOTARSKIEGO
121
(37,58%)
Okręg 10
Sołectwa: Bukowina-Osiedle, Harkabuz
Pokaż więcej
Stefan Harkabuz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(29,97%)
Anna Grapa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
201
(70,03%)
Okręg 11
Sołectwo Skawa (część): domy od nr 1 do nr 113, od nr 643 do nr 721, od nr 760 do nr 761
Pokaż więcej
Wojciech Stanisław Gracz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(22,14%)
Andrzej Józef Sularz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
172
(40,09%)
Zbigniew Domalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIATU NOWOTARSKIEGO
127
(29,60%)
Andrzej Janusz Gracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
35
(8,16%)
Okręg 12
Sołectwo Skawa (część): domy od nr 114 do nr 299
Pokaż więcej
Adam Gracz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
152
(41,87%)
Łukasz Michał Barnaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
127
(34,99%)
Agnieszka Maria Knurowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI KNUROWSKIEJ
84
(23,14%)
Okręg 13
Sołectwo Skawa (część): domy od nr 300 do nr 488, 762
Pokaż więcej
Edward Sobczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
194
(44,91%)
Krzysztof Tomasz Wojtyczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ŁACH
38
(8,80%)
Robert Stanisław Pustuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
143
(33,10%)
Władysław Wójciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
57
(13,19%)
Okręg 14
Sołectwo Skawa (część): domy od nr 489 do nr 642, od nr 722 do nr 759, od nr 763 do końca
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Wojdyła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(29,91%)
Józef Żaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ŁACH
44
(13,29%)
Robert Wodziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
188
(56,80%)
Okręg 15
Sołectwo Rokiciny Podhalańskie (część): domy od nr 1 do nr 27, od nr 128 do nr 133, od nr 148 do nr 242, od nr 246 do końca
Pokaż więcej
Stanisław Jania
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(19,08%)
Krzysztof Domałaczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ŁACH
79
(25,99%)
Jadwiga Pyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DZIWISZA
167
(54,93%)