Wybierz region

Wybierz miasto

  Psy, koty i inne istoty

  Plebiscyt polega na wyborze najsympatyczniejszego zwierzaka domowego, spośród wszystkich zgłoszonych i zaakceptowanych zweryfikowanych zgłoszeń przez Kapitułę Plebiscytu.
  Plebiscyt organizowany będzie od dzisiaj - 17 lutego do 10 marca. Ma charakter otwarty, a kandydatury mogą zgłaszać wszyscy czytelnicy i internauci „Chodzieżanina” i portalu chodzież.naszemiasto.pl. zamieszkali na terenie powiatu chodzieskiego. Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 lutego, a można dokonać tego na dwa sposoby: drogą elektroniczną nadsyłając zgłoszenie na adres e-mail chodzież@glos.com lub poprzez panel plebiscytowy udostępniony na stronie chodzież.naszemiasto.pl. Prawidłowe zgłoszenia musi zawierać zdjęcie zwierzaka, mile widziany będzie także krótki ospis.

  Głosowanie odbywać się będzie za pomocą SMS Premium i będzie trwało od 24 lutego od godz. 00.01 do 10 marca do godz. 23.59. Głosować będzie można za pośrednictwem SMS Premium, które będzie polegało na wysłaniu SMS na numer 72355 w treści wpisując PCH. po kropce wpisując numer wybranego kandydata. Jeden wysłany SMS to 10 głosów w plebiscycie na daną kandydaturę. Uczestnik będzie mógł wysłać dowolną ilości sms-ów.

  Głosowanie odbywać się także będzie za pośrednictwem strony internetowej chodzież.naszemiasto.pl poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk i będzie trwało od 24 lutego od godz. 00.01 do 3 marca do godz. 23.59. Jedno kliknięcie oznacza oddanie jednego głosu; a dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wyniesie 5 z jednego urządzenia. Głosowanie odbywać się będzie również za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk i trwać będzie od 24 lutego od godz. 00.01 do 3 marca do godz. 23.59. Jedno kliknięcie to 5 głosów na daną kandydaturę,a dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 1 głos za pośrednictwem jednego konta uczestnika w aplikacji FB.

  Nagrody

  Właściciel zwierzaka, który zostanie laureatem plebiscytu otrzyma pamiątkowy dyplom potwierdzającą uzyskanie tytułu „Najsympatyczniejszy zwierzak” oraz przysmaki dla pupila o wartości 100 zł.

  Właściciele zwierzaków, którzy głosami czytelników i internautów zajmą miejsca 2 i 3 otrzymają pamiątkowy dyplom i przysmaki dla pupila o wartości po 50 zł.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Super Przedszkolacy - Chodzież 2017

  Super Przedszkolacy - Chodzież 2017

  Udział w plebiscycie mogą wziąć Grupy Przedszkolne ze wszystkich - publicznych i niepublicznych - przedszkoli w powiecie chodzieskim.
  Zgłoszenia: Należy...

  Inne plebiscyty