Wybierz region

Wybierz miasto

  2. Festiwal Filmowy Kino Dzieci - dzień 3

  Kino Noteć
  Chodzież, ul. Strzelecka/15, +48 67 282 05 13

  10:30 Poniedziałek, 28 września

  • 10zł

  Druga edycja Festiwalu Filmowego Kino Dzieci odbędzie się w 18 miastach: Warszawie, Wrocławiu, Chodzieży, Dąbrowie Górniczej, Elblągu, Ełku, Gdańsku, Gliwicach, Jarocinie, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Wągrowcu w dniach 26.09 – 4.10.2015. Zapraszamy na seanse filmów dla najmłodszych, warsztaty dla dzieci i rodziców, wydarzenia dodatkowe i spotkania z twórcami.

  Na Festiwalu Filmowym Kino Dzieci zostanie pokazanych 70 filmów krótko- i pełnometrażowych dla młodych widzów w wieku od 4 do 12 lat.

  Festiwal to nie tylko projekcje filmowe ale także rodzinne warsztaty, które zachęcają do interpretacji filmów przez najmłodszych, spotkania branżowe i inne wydarzenia towarzyszące. Program festiwalu tworzy piękne i mądre kino, które zyskuje uznanie na światowych festiwalach filmowych i często jest pokazywane po raz pierwszy dla polskich widzów.

  W programie m.in:
  10:30 - Hokus-pokus, Albercie Albertsonie Konkurs
  12:00 - Życie według Nino Konkurs

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafisz mówić jak gimnazjalista? [quiz]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.