Zlot food trucków w Chodzieży: Smaki z całego świata na rynku (ZDJĘCIA)

Chodzieski rynek przeżywa oblężenie podczas pierwszego w mieście zlotu food trucków. Tłumy osób przyszły spróbować smaków z całego świata. Można wybierać pomiędzy kuchnią amerykańską, azjatycką, meksykańską czy jamajską. Można również zamówić gofry, lody lub zapiekankę. W sumie food trucków i stoisk gastronomicznych jest ok. 20. Dodatkową atrakcją jest "kino 7D". Impreza rozpoczęła się w południe i potrwa do godz. 20. Food trucki będą czynne również w niedzielę w godz. od 12-20.

ANK

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.10.2018, 20:25

Podrzędna „chińska patelnia” w Bydgoszczy za 10zl za kubek makaronu z mięsem, przebiła smakiem tajskie cuda w takim samym kartoniku, w cenie 27zł.
Porażka, a mogło być fajnie

08.10.2018, 16:22

Bardzo fajna impreza. Jedzenie super. Co do cen - licząc pensję "weekendową" dla pracowników, koszty noclegu i dojazd, uważam, że były wyważone. Rozmawiałem z ekipą od hiszpańskich przysmaków - ci przyjechali z Wadowic - 500 km w jedną stronę - 8 godzin w aucie. Jeszcze jedni - od hamburgerów zauważyli, że pierwszy raz widzą rynek miejski na którym nie ma Żabki :-) Czekam na następną edycję.

08.10.2018, 10:49

Byłam jadłam wszystko fajnie tylko nie ceny...

07.10.2018, 17:21

Ceny zbyt wysokie co do jakości potraw.Oczekiwałam wyrazistych przypraw jak to jest w kuchni azjatyckiej, czy meksykańskiej.Taką mamałygę w domu każdy może sobie zrobić, a będzie taniej.Za kartonik makaronu, w porywach 5 krewetek I garści kiełek 29 zł???To rozbój.

07.10.2018, 16:01

Dobre, ale drogie :)

07.10.2018, 11:18

Wstrętne jedzenie smażone cały dzień na tym samym oleju...

07.10.2018, 08:30

Jedzenie jak jedzenie ale ceny kosmos

06.10.2018, 19:04

Ludzie bez zastanowienia łykną każdą bzdurę oferowaną przez władzę.
Bez głębszej refleksji.
Nawet jeśli jest toksyczna dla zdrowia ich i ich dzieci

06.10.2018, 18:51

Zabrakło tylko osobistej agitacji Gursza z banerem z jego zdjęciem!
Klaka pewna!

06.10.2018, 15:46

noooo i po co było jakieś inscenizacje niepodległościowe organizować jak można fast foodów naustawiać i wtedy dopiero społeczeństwo się pojawia i co więcej jest zadowolone ...hahahah