Wczoraj na lokalnej drodze doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Rowerzysta zderzył się z ciężarówką, wskutek czego z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

Do zdarzenia doszło po godzinie 18.00 na skrzyżowaniu dróg Milcz – Nietuszkowo. 26-letni mężczyzna zjeżdżając z pochyłej drogi w kierunku tegoż skrzyżowania, uderzył w skręcający w lewą stronę pojazd ciężarowy marki Daf. W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Pile. Badanie wykazało, że rowerzysta miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policyjni śledczy zabezpieczyli na miejscu wypadku materiał dowodowy i przesłuchali świadków. Przyczynę i okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez policjantów z KPP w Chodzieży.

***

Wypadki

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kierowca (gość)

2 promile i wszystko w tej materii. Szkoda kierowcy ciężarówki bo biedak będzie miał mimo wszystko problemy z racji ewentualnego NIE ZACHOWANIA OSTROŻNOŚCI. Sam jeźdżę pojazdem i krew mnie zalewa jak rowerzyści mnie wyprzedają z dowolnej strony przed skrzyżowaniem, nie sygnalizują zamiarów a na skrzyżowaniu po wymuszeniu tamują ruch i jeszcze maja pretensje, "że cham"!