Wypadek koło Podanina. Na krajowej "jedenastce" młoda kobieta potrąciła swoim autem rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala, ale na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

W piątek 14 marca na drodze krajowej nr 11 w okolicy Podanina doszło do potrącenia rowerzysty. Jak wstępnie ustaliła policja, kierująca peugeotem 20-letnia mieszkanka Budzynia podczas manewru wyprzedzania najprawdopodobniej nie zachowała należytych środków ostrożności.

Zobacz też: Wypadek w Sokołowie Budzyńskim. Zginęła młoda kobieta [ZDJĘCIA]


Auto zderzyło się z rowerem, a jadący jednośladem 55-letni mieszkaniec Podanina został ranny. Mężczyzna trafił do Szpitala Powiatowego w Chodzieży. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalili, że zarówno rowerzysta jak i kierująca samochodem osobowym byli trzeźwi. Przyczynę i okoliczności wypadku koło Podanina wyjaśni postępowanie, prowadzone przez KPP w Chodzieży pod nadzorem prokuratora.

Skomentuj: Wypadek koło Podanina. Auto potrąciło rowerzystę [FOTO]

Coś cię ciekawi, boli lub irytuje? Napisz o tym na naszym FORUM

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: chodziez@glos.com lub zadzwoń: (67) 281 24 67

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Krzysztof (gość)

Potrącony rowerzysta proszony jest o kontakt w sprawie ustalenia wysokości odszkodowania pod numerem tel.
668 720 844