Całkiem ładnie zaczyna się prezentować budynek Młodzieżowego Domu Kultury, który właśnie jest modernizowany.

Jak widać remont Młodzieżowego Domu Kultury powoli dobiega końca. Budynek prezentuje się już znacznie lepiej niż poprzednio.

Przypomnijmy, że modernizacja MDK odbywa się w ramach jednego projktu, który obejmuje także termomodernizację budynku administracyjnego Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Studzieńcu, budynku C Starostwa Powiatowego (siedziba Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chodzieży) oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Chodzieży.

Termin zakończenia prac budowlanych powinien nastąpić w listopadzie br. Całkowita wartość projektu wynosi 1 540 178,80zł, z czego kwota otrzymanego przez Powiat Chodzieski dofinansowania ze środków UE wynosi 1 242 663,21zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

A drzwi z boku pod napisem były wymienione na nowe brązowe w 2015 roku , a po pótora roku wymienione z brązowych na białe , super decyzje są tam podejmowane

widz (gość)

A później przypomną sobie (tylko kto??), że trzeba osłonić drzwi zewnętrzne i osadzić daszek i jeszcze lepiej- może i tez kraty w oknach przyziemia. Będzie kucie lub wiercenie i elewacja będzie wyglądała jak nawierzchnie naszych ulic- same łaty.

mieszkaniec (gość)

Ciekawe kto zrobił za długi napis który wchodzi na jasny kolor a nie powinien. Jasny napis powinien być na ciemnym tle a tutaj widać że coś nie wyszło... winnych pewnie brak bo "nie da się" zrobić dobrze.

wymyk (gość)

Nie podoba mi się fatalny kolor jak na MDK i partackie wykończenie ocieplenia poniżej gruntu, spójrzcie jak smoła wyłazi na elewację - kto do tego dopuścił???

Tuba (gość)

Mam pytanie kto wybiera kolory elewacji w remontowanych obecnie budynkach? Dom kultury szary i smutny a PCPR pomarańczowy jak sraczka. Gdzie tu sens i logika?
Ciekawe ile lat wytrzyma kolor? Czy rok tak jak na blokach spółdzielni? Kto odpowiada za takie partactwo?

Culture (gość)

Nowy budynek MDKu to i nowy jego dyrektor!
Dalej Starosto, czas na zmiany!
Mieszanie w oświacie i kulturze to twoje hobby.