Jest jedną z pięćdziesięciu najładniejszych kobiet na świecie, najbogatszą brytyjską artystką młodego pokolenia i narciarką alpejską. Wirtuozka skrzypiec Vanessa Mae, bo o niej mowa, wraca po długich dwudziestu latach do Warszawy.

Vanessa Mae wystąpi we wtorek 30 maja 2017 r. na stołecznym Torwarze. Towarzyszyć jej będzie zespół złożony z perkusisty i dwóch gitarzystów oraz czterdziestu członków orkiestry symfonicznej.
Razem zagrają największe przeboje z albumu „Choreography“. Koncert dopełnią utwory z przekroju całej twórczości Vanessy Mae, które możemy znaleźć na ostatniej płycie „Platinum Collection“.

Muzyczne wrażenie wzmocni też widowisko wizualne, w którym Mae weźmie bezpośredni udział.
- Za każdym razem chcę pokazać wszystko to, co mogą zdziałać skrzypce. Do Warszawy przywiozę swoje ulubione utwory, ale też kilka piosenek, które gram rzadko. Cieszę się na współpracę z wspaniałą polską widownią - powiedziała Vanessa Mae, która jest znana z tego, że w czasie widowiska lubi chodzić między widownią grając solo.

Vanessa Mae dzięki niezmiernej popularności sprzedała ponad 10 milionów płyt w ponad 100 krajach na świecie. Już jako dziesięciolatka Vanessa występowała z filharmonią londyńską. Od szesnastu lat miesza style, i prezentuje je zawsze z niewinnym uroczym uśmiechem. Swoimi połączeniami muzyki klasycznej i rozrywkowej olśniewa publiczność na całym świecie.

Dzięki Vanessie Mae miliony fanów MTV mogły odkryć np. fugi Bacha.

Bilety na koncert Vanessy Mae w Warszawie oferują przedsprzedażowe sieci Ticketpro.pl i Ticketportal.pl w cenie od 199 zł aż do 449 zł.


Zobaczcie też: Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncerty


Koncerty w Polsce

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Weredyk (gość)

Nikt mi nie wmówi że za słuchanie tak potwornej tandety beztalencia z Azji, ktoś ma chęć zapłacić.

Marta (gość)

Miałam iść ale ostatecznie wybieramy się na pokaz malowania piaskiem zwyciężyni Mam Talent Tetiany Galitsyny <3 Ktoś może też się wybiera? Będzie 21 maja w Radomiu :)

Gość (gość)

Szkoda, że bilety drogie(chyba dlatego najbogatsza artystka młodego pokolenia :-)), a tak nie wiem czy byłoby z kimś iść...