Karolina Marczyńska, Sandra Staszewska, Michelle Borucka - czy któraś zostanie Miss Wielkopolski?

Już w sobotę 20 maja o 19.30 w auli UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego w Kaliszu odbędzie się Gala Finałowa konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek. Spośród 36 dziewczyn, które będą walczyły o tytuł, aż 3 to mieszkanki naszego powiatu!

Naszymi kandydatkami są: Karolina Marczyńska z Szamocina, Sandra Staszewska z Chodzieży oraz Michelle Borucka z Szamocina.

Pierwsze dwie młode kobiety uczestniczą w konkursie Wielkopolska Miss, w którym bierze udział 26 finalistek wyłonionych podczas półfinałów. Karolina Marczyńska ma 19 lat, 177 cm wzrostu i czarne długie włosy - na zdjęciu (tak zwanej wizytówce konkursowej) pięknie komponują się one z czerwoną suknią, którą ma na sobie. Sandra Staszewska ma lat 18 i 174 cm wzrostu i długie blond. Do zdjęcia zapozowała ubrana w czarną suknię wieczorową. Trzeba przyznać, że również prezentuje się pięknie.

Trzecia mieszkanka naszego powiatu, Michelle Borucka, stara się o koronę Wielkopolskiej Miss Nastolatek. Ma 17 lat i 170 cm wzrostu. Na zdjęciu wizytów-kowym ubrana jest w chabrową sukienkę i pozuje na tle różnokolorowych balonów.

Czy któraś z dziewczyn wygra? Trzymamy kciuki!

Urząd miasta

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!