W ramach projektu pod nazwą "Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji", uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Chodzieży uczestniczyli w zajęciach z native speakerem, Davem McWilliamem

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży realizuje projekt pod nazwą "Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji". W ramach projektu zorganizowano trzy spotkania z native speakerem, Davem McWilliamem.

Wspólnie z nim uczniowie odbyli "podróż" po Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Podczas spotkania mieli okazję spróbować Marmite - brytyjskiej pasty o specyficznym smaku i zapachu, przypominającym nieco sos sojowy. Usłyszeli "na żywo" brytyjski akcent i przetestowali własne umiejętności, zadając pytania sympatycznemu panu Davowi.

- Uczniom podobały się niecodzienne lekcje jak i polubili zaproszonego gościa - mówi nauczycielka języka angielskiego, Weronika Dutkiewicz.

***

Zobacz też: Królewska jazda. Elżbieta II podziwiała finał 75. pokazów koni w Windsorze


Z miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!