W Szamocinie rozegrano ostatnią kolejkę Ligi Piątek Piłkarskich "Concordia Cup". Po zaciętym meczu z ostatnim zespołem tabeli, mistrzem rozgrywek została drużyna Euro Auto Marczykowscy

W sobotę 10 marca w hali Nowa Concordia w Szamocinie została rozegrana dziesiąta, ostatnia już kolejka szamocińskiej Ligi Piątek Piłkarskich "Concordia-Cup". W meczach zmierzyli się: Marcin Twaróg i Euro Auto Marczykowscy, Kibole Kolejorza i De Lux, Marcin Twaróg i Team Soforek oraz Euro Auto Marczykowscy i Old Stars.

Czytaj także: Chodzież: Klasa sportowa w Gimnazjum ogłasza nabór uczniów

Każde z tych spotkań zapowiadało się emocjonująco i ciekawie, ponieważ nie było wiadomo, jak ostatecznie ukształtuje się tabela rozgrywek. Nawet zespół Euro Auto nie mógł być pewien pierwszego miejsca, mimo swojej przewagi pięciu punktów na drugim zespołem De Lux.

Już w pierwszym meczu zanosiło się na sensację, bowiem Euro Auto w pierwszej połowie nieoczekiwanie przegrywało 2:3 z ostatnią drużyną w tabeli - zespołem Marcin Twaróg. W drugiej części meczu lider szybko doprowadził jednak do wyrównania, a później podwyższył wynik i ostatecznie drużyna Euro Auto pokonała zespół Marcin Twaróg aż 10:4.

W drugim meczu Kibole Kolejorza przegrali 1:3 z ekipą De Lux, dzięki czemu ta ostatnia zapewniła sobie drugie miejsce w tabeli. Na trzecim miejscu znalazł się zespół Old Stars, czwarty był Team Soforek, natomiast dwa ostatnie miejsca zajęli Kibole Kolejorza i zespół Marcin Twaróg.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: chodziez@glos.com lub zadzwoń: (67) 281 24 67

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!