40 terenowych załóg przez dwa dni bawiło się w Strzelczykach. Odbywał się tam zlot "Spotkanie u Seby"

W dniach 1-2 września, w Strzelczykach i Zacharzynie odbywał się zlot miłośników terenowych samochodów. "Terenowe spotkanie u Seby" to impreza o charakterze integracyjnym ale też sportowym - uczestnicy mogli bowiem sprawdzić swoje umiejętności w trakcie 2 sobotnich prób sprawnościowych.

Zobacz też: Miłośnicy pojazdów militarnych zjechali do Sypniewa

Trasy wynosiły nieco ponad 2 oraz 3 km i nie były trudne, ale na pewno widowiskowe. Wśród 40 startujących załóg nie zabrakło oczywiście reprezentacji naszego powiatu - Sławomira Dratwy i Krzysztofa Skoraczywskiego z Szamocina, jadących autem marki suzuki.

- Już od 3 lat startujemy w różnych wyścigach. Dla tego samochodu będzie to chrzest bojowy - nie wiemy jak się spisze, ponieważ składaliśmy go sami, z podzespołów pochodzących z aż trzech różnych pojazdów - mówili przed wyścigiem członkowie załogi z Szamocina.

Z kolei w niedzielę odbyły się dwie kolejne próby: Król Błota i Mistrz Przeprawy. Wygrywała ta załoga, która pokonała największą ilość okrążeń w jak najkrótszym czasie.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: chodziez@glos.com lub zadzwoń: (67) 281 24 67

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

seba4x4 (gość)

Gwoli ścisłości...... XV Nazwa imprezy to Terenowe Spotkanie u Seby DREWPOL 2012
Nie było dwóch tras o długości 2 i 3 km a jedna pętla o długości 5,8 km, po której uczestnicy podzieleni na dwie grupy ścigali się przez 2,5 godziny. Wygrywały załogi, które pokonały najwięcej okrążeń w najkrótszym czasie. Uczestnicy byli podzieleni na 4 klasy w zależności od mocy auta. Sobotnie zmagania zakończyła biesiada i tańce w Strzelczykach, przygrywał zespół muzyczny, był pokaz sztucznych ogni. Niedzielne zmagania to rywalizacja o tytuł Króla Błota oraz Mistrza Przeprawy. Zawodnicy mieli do pokonania wyznaczoną trasę. Przybyła załogi z Szczecina, Trójmiasta, Warszawy, Poznania, Krakowa, Gorzowa, Piły, Chojnic i Złotowa. Mieliśmy też dwie załogi miejscowe.
Tyle w kwestii sprostowania nieścisłości opisu........
Pozdrawiam.
S. Kołacz
Organizator.