Uczniowie Szkoły Podstawowej w Strzelcach pokazali, że pamiętają o swoich babciach i dziadkach. Z okazji ich święta przygotowali dla nich krótkie przedstawienie i słodki poczęstunek oraz zaprosili ich do wspólnych gier i zabaw.

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a kolejnego dnia swoje święto mają dziadkowie. Tradycyjnie w te dni wnukowie i wnuczki składają życzenia swoim babciom i dziadkom, obdarowując ich kwiatami, laurkami i prezentami.

Zobacz też: Więcej informacji na temat Szkoły Podstawowej w Strzelcach

O swoich najbliższych pamiętali uczniowie z klasy Ic oraz dzieci uczące się indywidualnym tokiem nauczania w Szkole Podstawowej w Strzelcach. Pod kierunkiem Anny Kalinowskiej i Pauliny Woźniak, podopieczni placówki przygotowali dla nich krótki program artystyczny.

Nie zabrakło oczywiście recytacji oraz okolicznościowych piosenek, które sprawiły, że w oku niejednej babci pojawiła się łza. Z kolei po przedstawieniu dzieci wręczyły swoim gościom laurki oraz własnoręcznie wykonane kwiatki.

Potem zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek i do wspólnej zabawy. Były zagadki, zabawy z chustą, taniec z balonami, a seniorki mogły wykazać się umiejętnością wiązania krawatów czy tez kokardy.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? chodziez@glos.com

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Komentarze (0)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 22.00.